21.08.2012 (16:00)

Stone Sour zdradzają szczegóły nowej płyty "'House Of Gold & Bones Part 1"Grupa Stone Sour zapowiada nową płytę. I to w dwóch częściach. Pierwszy krążek, zatytułowany "House Of Gold & Bones Part 1" ukaże się w drugiej połowie października. 

Nowa płyta Stone Sour trafi na sklepowe półki 21 października. To pierwsza część wydawnictwa, na drugą fani będą musieli poczekać do początku przyszłego roku.

Wokalista Corey Taylor mówi: "Każdy krążek będzie zawierać połowę pewnej opowieści. Żeby znaleźć teksty, trzeba będzie odwiedzić naszą stronę". Zespół planuje też wydanie komiksów, które mają towarzyszyć albumowi.


Tracklista "House Of Gold & Bones Part 1":
 
Gone Sovereign
Absolute Zero
A Rumor Of Skin
The Travelers, Pt. 1
Tired
RU486
My Name Is Allen
Taciturn
Influence Of A Drowsy God
The Travelers, Pt. 2
Last Of The Real
 
 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz