Anna Skalik

27.01.2016 (12:18)

Steven Tyler śpiewa i rzuca się w śnieg. Zobacz zabawny film wokalisty AerosmithSteven Tyler udowadnia, że nie boi się śniegu. Zobacz zabawny krótki film od wokalisty Aerosmith!

Wokalista Aerostmith chyba lubi ostrą zimę. W USA od kilku dni szaleją prawdziwe śnieżne zamiecie, ale Steven Tyler - choć uważa, że "pogoda jest okropna" - nie stroni od śniegu. Dopiero co opublikowano materiał nakręcony przez CNN, w którym Tyler pokazuje się wraz z córką i razem radzą telewidzom, co robić podczas śnieżnej zamieci, a teraz znowu wokalista pojawia się w śnieżnym krajobrazie. Tyler opublikował na Facebooku krótki film, na którym najpierw śpiewa własną wersję kawałka Do You Know What I'm Seeing Panic! At The Disco, a następnie bez żadnego zimowego odzienia rzuca się w hałdę śniegu. Jak widać, mimo kiepskiej pogody humor Stevena Tylera nie opuszcza:) Zobaczcie sami to wideo!

 

#SNOWDAY

Posted by Steven Tyler on 24 styczeń 2016

Szkoda, że w Polsce krajobraz niezbyt zimowy - też chętnie rzucili byśmy się na górę śniegu.

Przypominamy, że kilka dni temu ukazał się kolejny numer z solowej płyty Stevena Tylera. Kawałek prezentujemy Wam poniżej.Jarocin Festiwal 2016 - BILETY. Ceny, gdzie kupić? Za ile dostępne są karnety na wszystkie dni? Sprawdź

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz