Dominik Pajewski

27.10.2017 (13:18)

Stereophonics - Scream Above The Sounds: premiera długo wyczekiwanego albumuFantastyczna walijska formacja Stereophonics powraca z nowym albumem 'Scream Above The Sounds'. Zespół ma na swoim koncie sześć albumów numer jeden na Wyspach oraz miliony sprzedanych płyt i singli.

Kapela Kelly'ego Jonesa (wokal/gitara) i Richarda Jonesa (gitara basowa) niezmiennie proponuje nam porywającego rocka. Stereophonics nagrali piosenki w nowym składzie, w którym poza panami Jonesami są Adam Zindani (gitara), Jamie Morrison (perkusja), a także Tony Kirkham (klawisze).
 
Kelly Jones postanowił napisać na płytę piosenki, które są niczym hymny. Potężne, ciekawie zaaranżowane, pozbawione uczucia niepewności. I oczywiście nasycone wspaniałymi melodiami, z których walijska kapela słynie. Chociażby takimi jak otwierająca płytę kompozycja 'Caught By The Wind', nawiązująca do klasyków Stereophonics
 
W każdej piosence jest zawarta ulga. Nawet wtedy, gdy przebija z niej też nostalgia, strach lub niepewność, wciąż przebija z niej nadzieja i jest miejsce na wyjście z trudnej sytuacji. – Tłumaczy Kelly.
 
Pierwsza singlowa kompozycja to 'All In One Night'. Inspiracją dla utworu był film Sebastiana Schippera 'Victoria'. Całą płytę nagrano głównie w Londynie, w RAK Studios, a także w ICP Studios w Brukseli. Zespół współpracował w studiu z doskonale sobie znanym Jimem Lowem.


 Koncerty z okazji urodzin Pidżamy Porno: daty koncertów i goście ujawnieni

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

  • The Rumjacks - 6 koncertów w Polsce: bilety, daty, miejsca trasy Saint Patrick’s Tour 2020

    2020-01-21
    The Rumjacks powracają do Polski! Australijski zespół rockowy z Sydney odwiedzi nasz kraj z sześcioma koncertami! Najważniejsze informacje dotyczące trasy Saint Patrick’s Tour 2020 podrzucamy na EskaROCK.pl. Organizatorem koncertów jest Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" s.c.
  • 5-letni fan Slipknota oczarował zespół! On chyba zostanie perkusistą

    2020-01-21
    Slipknot widzieli już wiele, jednak zdarzają się sytuacje, które zaskakują zespół nawet teraz. Jedną z takich sytuacji jest 5-letni fan grupy, który dosłownie rozwalił system.
  • Steven Seagal jako Wiedźmin. Zabawny deep fake trafił do sieci

    2020-01-21
    Wiedźmin podbija serca krytyków i fanów, chociaż nie wszystkich. Postanowiono pokazać, co by było gdyby Wiedźmina zagrał sam Steven Seagal.
  • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

    2020-01-21
    Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
  • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

    2020-01-21
    O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
  • 

    NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

    • zdjęcie Blame It On My Youth
    • zdjęcie Blue On Black
    • zdjęcie Deszcz