27.09.2012 (19:00)

Startuje Rocktober Fest w EsceROCK!Startuje Rocktober Fest, czyli miesiąc wielkich, muzycznych emocji w EsceROCK! Czeka masa konkursów, nagród i niespodzianek!

Już w poniedziałek - rozpoczynamy Rocktober Fest 2012! Przez cały miesiąc czekają Was niesamowite, muzyczne emocje!

Zaczynamy od polowania na utwory gwiazd Rocktober Fest. Za "ustrzelenie" utworów Muse, Green Day i Skunk Anansie, macie szansę zdobyć wyjazdy na zagraniczne koncerty, gadżety zestawy płyt z autografami!

Będziemy też układać Kultową 500 2012, czyli listę Waszych kultowych kawałków. Do zdobycia samochód, wyjątkowe albumy Led Zeppelin i sprzęt elektroniczny!

Przygotowaliśmy również zaproszenia na Rocktober Fest Party. Już 6 listopada, w warszawskiej Stodole, będziemy świętować 8. urodziny EskiROCK. Zagrają między innymi: Luxtorpeda, Turboweekend i Power of Trinity.
 

 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz