27.09.2012 (19:00)

Startuje Rocktober Fest w EsceROCK!Startuje Rocktober Fest, czyli miesiąc wielkich, muzycznych emocji w EsceROCK! Czeka masa konkursów, nagród i niespodzianek!

Już w poniedziałek - rozpoczynamy Rocktober Fest 2012! Przez cały miesiąc czekają Was niesamowite, muzyczne emocje!

Zaczynamy od polowania na utwory gwiazd Rocktober Fest. Za "ustrzelenie" utworów Muse, Green Day i Skunk Anansie, macie szansę zdobyć wyjazdy na zagraniczne koncerty, gadżety zestawy płyt z autografami!

Będziemy też układać Kultową 500 2012, czyli listę Waszych kultowych kawałków. Do zdobycia samochód, wyjątkowe albumy Led Zeppelin i sprzęt elektroniczny!

Przygotowaliśmy również zaproszenia na Rocktober Fest Party. Już 6 listopada, w warszawskiej Stodole, będziemy świętować 8. urodziny EskiROCK. Zagrają między innymi: Luxtorpeda, Turboweekend i Power of Trinity.
 

 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz