Dominik Pajewski

22.10.2019 (14:56)

Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.

Wiemy już, że Star Wars: The Rise Of Skywalker wyjaśni nam wiele rzeczy, które zostały zapoczątkowane w 'Przebudzeniu Mocy' i 'Ostatnim Jedi'. Potwierdzone jest, że zobaczymy Carrie Fisher w roli generał Lei Organy oraz, że do filmu powróci postać Lando Calrissiana, w którą ponownie wcieli się Billy Dee Williams. Co ciekawe, Mark Hamill również powróci do roli Luke'a Skywalkera, który prawdopodobnie ukazywać się będzie jako zjawa mocy. Po miesiącach spekulacji i domysłów, w końcu dostaliśmy finalny TRAILER produkcji.

IRAŃSKA PLATFORMA STREAMINGOWA USUWA KOBIETY Z OKŁADEK PŁYT! [FOTO]Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

Trailer nowej części Star Wars ukazuje nam tylko kilka rzeczy i jak można się było spodziewać, budzi on wiele spekulacji. Jak będzie w rzeczywistości, czy to co zobaczyliśmy w zapowiedzi cokolwiek zdradziło z fabuły? Dowiemy się 19 grudnia, gdy film wejdzie na ekrany kin. Jedno jest pewne, szykuje się grudzień pełen Mocy!

LINDEMANN - ICH WEISS ES NICHT: TEKST NOWEGO SINGLA WOKALISTY RAMMSTEIN


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz