Kamil Pawłowski

14.07.2020 (13:31)

Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'egoSzykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.

Mike McMahan to jeden z twórców świetnych seriali animowanych Rick i Morty i Solar Opposites. Laureat nagrody Emmy pracuje właśnie nad nową animacją. Będzie to produkcja Star Trek: Lower Decks, której akcja osadzona jest w 2380 roku. Bohaterami serialu jest czwórka chorążych - Ensigns Mariner, Boimler, Rutherford i Tendi, którzy pełnią służbę na statku kosmicznym USS Cerritos. Będą musieli zmierzyć się nie tylko z zadaniami, które mają do wykonania, ale także z życiem towarzyskim, które jak się okazuje może potrafi zaskoczyć na każdym kroku. 

Star Trek: Lower Decks - najważniejsze informacje

Pierwszy sezon Star Trek: Lower Decks składać się będzie z 10 półgodzinnych odcinków. Premiera zaplanowana jest na 6 sierpnia 2020 roku. 12 lipca do sieci trafił zwiastun animacji, który możecie obejrzeć poniżej. Nie mamy wątpliwości, że fani Ricka i Morty'ego będą zadowoleni! 

Star Trek: Lower Decks - zwiastun

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz