Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.

Kto nie słyszał nigdy hasła 'sprzedam Opla', lub nie trafił na takie ogłoszenie w sieci. Wiadomo, dużo w tym memicznego potencjału, jednak często ludzie faktycznie chcą sprzedać tego Opla i stają się obiektem żartu. Tutaj jednak nie ma powodów do śmiechu, a jest raczej co podziwiać, bo kreatywność weszła na zupełnie inny poziom, który pozwala stwierdzić, że mamy do czynienia z kimś niesamowicie pomysłowym.

PIJANY KIEROWCA, PRZYJECHAŁ PO PIJANEGO KIEROWCĘ, KTÓRY ZOSTAŁ ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ ZA JAZDĘ PO PIJANEMU
 


Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

Michał Barszczewski nakręcił film, w którym tak przedstawił swój samochód, że aż chce się go kupić. Babcia, znajomi i sąsiedzi są w szoku, że auto idzie na sprzedaż, a przecież było zadbane i ma wszystkie przeglądy. Tutaj jest wiele dramaturgii i żalu, jednak życie nie wybiera, czasami samochód musi iść na sprzedaż. Tutaj określenie, 'sprzedam Opla' jest wysoce niestosowne, tutaj powinno być więcej współczucia, zobaczcie sami:

ARNOLD SCHWARZENEGGER JAKO BRUDNY HARRY. DZIĘKI TECHNOLOGII, MOŻEMY ZOBACZYĆ JAKBY AKTOR WYPADŁ W TEJ ROLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz