12.09.2012 (13:00)

Specjalny koncert Lipali z okazji premiery płyty "3850"Wyjątkowy koncert - planuje grupa Lipali. Na dzień przed premierą najnowszej płyty "3850", muzycy zagrają album w całości na żywo!

Koncert odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Hybrydy. Grupa Lipali zagra tam najnowszy materiał, z singlem "Pamiątki z masakry" na czele.

Dzień później, czyli 1 października, do sklepów trafi album "3850". To już czwarta płyta w dyskografii Lipali. Znajdzie się na niej 11 utworów.

Tomek "Lipa" Lipnicki mówi o nowym krążku: "Będzie banjo. Będzie moc i ukojenie, będzie przemijanie. Miłość, nienawiść, żywioły. Będą trąby i organy, i otwarte rany". 

Tracklista "3850": 

1. Pamiątki z masakry
2. Najgroźniejsze zwierzę świata
3. Pasja i skowyt
4. Trudy
5. Czy chcesz, czy nie... (moim dzieciom)
6. Popioły
7. Idol Młot
8. Sztorm (na nowoporcką nutę)
9. Oburzeni
10. Wodzu prowadź!
11. Kropka  
 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-28
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-28
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz