12.09.2012 (13:00)

Specjalny koncert Lipali z okazji premiery płyty "3850"Wyjątkowy koncert - planuje grupa Lipali. Na dzień przed premierą najnowszej płyty "3850", muzycy zagrają album w całości na żywo!

Koncert odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Hybrydy. Grupa Lipali zagra tam najnowszy materiał, z singlem "Pamiątki z masakry" na czele.

Dzień później, czyli 1 października, do sklepów trafi album "3850". To już czwarta płyta w dyskografii Lipali. Znajdzie się na niej 11 utworów.

Tomek "Lipa" Lipnicki mówi o nowym krążku: "Będzie banjo. Będzie moc i ukojenie, będzie przemijanie. Miłość, nienawiść, żywioły. Będą trąby i organy, i otwarte rany". 

Tracklista "3850": 

1. Pamiątki z masakry
2. Najgroźniejsze zwierzę świata
3. Pasja i skowyt
4. Trudy
5. Czy chcesz, czy nie... (moim dzieciom)
6. Popioły
7. Idol Młot
8. Sztorm (na nowoporcką nutę)
9. Oburzeni
10. Wodzu prowadź!
11. Kropka  
 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz