12.09.2012 (13:00)

Specjalny koncert Lipali z okazji premiery płyty "3850"Wyjątkowy koncert - planuje grupa Lipali. Na dzień przed premierą najnowszej płyty "3850", muzycy zagrają album w całości na żywo!

Koncert odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Hybrydy. Grupa Lipali zagra tam najnowszy materiał, z singlem "Pamiątki z masakry" na czele.

Dzień później, czyli 1 października, do sklepów trafi album "3850". To już czwarta płyta w dyskografii Lipali. Znajdzie się na niej 11 utworów.

Tomek "Lipa" Lipnicki mówi o nowym krążku: "Będzie banjo. Będzie moc i ukojenie, będzie przemijanie. Miłość, nienawiść, żywioły. Będą trąby i organy, i otwarte rany". 

Tracklista "3850": 

1. Pamiątki z masakry
2. Najgroźniejsze zwierzę świata
3. Pasja i skowyt
4. Trudy
5. Czy chcesz, czy nie... (moim dzieciom)
6. Popioły
7. Idol Młot
8. Sztorm (na nowoporcką nutę)
9. Oburzeni
10. Wodzu prowadź!
11. Kropka  
 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz