02.09.2013 (14:00)

Sorry Boys "Phoenix" - zobacz najnowszy teledysk [2013, VIDEO]Nowy album - zapowiada grupa Sorry Boys. Najnowszym singlem z tej płyty jest kawałek "Phoenix". Zespół zaprezentował właśnie teledysk do tej piosenki.

Tytuł nowej płyty grupy Sorry Boys jest na razie tajemnicą, ale wiadomo, że krążek ukaże się w październiku. Przypomnijmy, że pierwszym singlem zapowiadającym najnowszy album Sorry Boys była doskonale znana z anteny EskiROCK piosenka "The Sun".  Teraz grupa zaprezentowała kolejny singiel -  "Phoenix".

Debiutancki album Sorry Boys "Hard Working Classes" ukazał się w 2010 roku i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem słuchaczy i recenzentów. Zespół zagrał dwie trasy promujące album, wystąpił również jako gość podczas licznych koncertów zespołu Hey oraz Brodki, jako support I Blame Coco.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz