Anna Skalik

30.05.2014 (15:14)

SOPOT FESTIWAL 2014: TOP Trendy, Wielkie Jubileusze i inne koncerty Festiwalu - gdzie oglądać w TV występy Braci, T.Love? [VIDEO]Gdzie i kiedy oglądać w TV Sopot Festiwal 2014? Top Trendy 2014, Koncerty Jubileuszowe Urszuli i Agnieszki Chylińskiej oraz inne występy na Sopot Festiwal 2014 będzie można obejrzeć w TV na żywo. Gdzie i kiedy transmisja konkursu TOP Trendy 2014?

Festiwal w Sopocie 2014 - gdzie i kiedy oglądać TOP Trendy 2014 i inne koncerty Sopot Festiwal 2014? Która telewizja transmituje koncerty na żywo? Gdzie będzie można obejrzeć koncerty Braci, LemON czy Agnieszki Chylińskiej?

Sopot Festiwal 2014 rusza 30 maja 2014 i potrwa do 1 czerwca. Sopockie koncerty, w tym oczywiście Sopot TOP Trendy będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat w piątek 30 maja, sobotę 31 maja i niedzielę 1 czerwca. Początek wszystkich transmisji o godzinie 20:00. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli oglądać Festiwalu w Sopocie 2014 w TV mamy dobrą wiadomość - festiwal będzie można obejrzeć także online - za pomocą strony www.ipla.tv.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Sopot Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Odbywa się corocznie w sopockiej Operze Leśnej. W tym roku odbędzie się na przełomie maja i czerwca a na scenie wystąpi blisko 100 wykonawców - w tym wielu rockowych. Ważniejszymi wydarzeniami tej imprezy będą oczywiście występy w ramach koncertu TOP Trendy 2014, a także jubileuszowe koncerty Agnieszki Chylińskiej, która obchodzi 20-lecie pracy artystycznej, oraz Urszuli, która na scenie jest już od 30 lat.

>>> Sopot Festiwal - Top Trendy 2014: sprawdź program festiwalu <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz