Anna Skalik

30.05.2014 (15:14)

SOPOT FESTIWAL 2014: TOP Trendy, Wielkie Jubileusze i inne koncerty Festiwalu - gdzie oglądać w TV występy Braci, T.Love? [VIDEO]Gdzie i kiedy oglądać w TV Sopot Festiwal 2014? Top Trendy 2014, Koncerty Jubileuszowe Urszuli i Agnieszki Chylińskiej oraz inne występy na Sopot Festiwal 2014 będzie można obejrzeć w TV na żywo. Gdzie i kiedy transmisja konkursu TOP Trendy 2014?

Festiwal w Sopocie 2014 - gdzie i kiedy oglądać TOP Trendy 2014 i inne koncerty Sopot Festiwal 2014? Która telewizja transmituje koncerty na żywo? Gdzie będzie można obejrzeć koncerty Braci, LemON czy Agnieszki Chylińskiej?

Sopot Festiwal 2014 rusza 30 maja 2014 i potrwa do 1 czerwca. Sopockie koncerty, w tym oczywiście Sopot TOP Trendy będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat w piątek 30 maja, sobotę 31 maja i niedzielę 1 czerwca. Początek wszystkich transmisji o godzinie 20:00. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli oglądać Festiwalu w Sopocie 2014 w TV mamy dobrą wiadomość - festiwal będzie można obejrzeć także online - za pomocą strony www.ipla.tv.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Sopot Festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Odbywa się corocznie w sopockiej Operze Leśnej. W tym roku odbędzie się na przełomie maja i czerwca a na scenie wystąpi blisko 100 wykonawców - w tym wielu rockowych. Ważniejszymi wydarzeniami tej imprezy będą oczywiście występy w ramach koncertu TOP Trendy 2014, a także jubileuszowe koncerty Agnieszki Chylińskiej, która obchodzi 20-lecie pracy artystycznej, oraz Urszuli, która na scenie jest już od 30 lat.

>>> Sopot Festiwal - Top Trendy 2014: sprawdź program festiwalu <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz