Daniel Wardziński

22.05.2014 (11:40)

SONISPHERE 2014: Metallica w Polsce - znamy ostateczną setlistę koncertu w Warszawie! Głosowanie zakończoneMetallica 11 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie na festiwalu Sonisphere 2014. Na trasie Metallica By Request to fani wybierają setlistę koncertu. Co w Warszawie zagrają Legendy Rocka?

Metallica w Polsce zagra utwory, które wybrano w ramach ankiety przeprowadzonej wśród nabywców biletów online. Co w ramach trasy Metallica By Request wybrali polscy fani Legend Rocka z Kalifornii?

Liderem ankiety na setlistę rockowego koncertu na który czekają fani w całym kraju, z 65% głosów jest historyczny numer Master Of Puppets. Drugie miejsce z 59% zajęło One, a trzecim wyborem okazało się Enter Sandman, które chce usłyszeć 56% ankietowanych. Sprawdźcie jakie kawałki wybierają polscy fani na rockowy koncert roku.

>>>Sonisphere 2014: Metallica w Polsce, fani wybieraja setlistę<<<

 - Master of Puppets 65%
- One 59%
- Enter Sandman 56%
- Fade to Black 51%
- Nothing Else Matters 47%
- The Unforgiven 46%
- Orion 46%
- Seek and Destroy 46%
- For Whom the Bell Tolls 43%
- Whiskey in the Jar 43%
- Battery 42%
- Welcome Home (Sanitarium) 42%
- Battery 42%
- Sad But True 41%
- The Memory Remains 35%
- Creeping Death 35%
- Ride the Lightning 34%
- Fuel 32%

>>>Sonisphere 2014: Metallica w Polsce - Alice In Chains i Slayer dołącza do składu? [LINE-UP]<<<>>> Halcyon Days - film o Metallice. Zobacz online i za darmo! <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz