Anna Skalik

21.08.2014 (12:32)

ŚNIEŻKA CZAD FESTIWAL 2014: Happysad zagra całą płytę Wszystko Jedno po raz ostatni! [VIDEO]Już za kilkanaście dni, dokładnie 29-30 sierpnia 2014 odbędzie się Śnieżka Czad Festiwal 2014. Jedną z gwiazd imprezy będzie zespół happysad. Grupa da wyjątkowy koncert - w całości zagrają płytę Wszystko Jedno. Po raz ostatni!

Straszęciński Śnieżka Czad Festiwal 2014 odbędzie się już 29-30 sierpnia. Podczas dwóch dni imprezy wystąpi kilkanaście zespołów - w tym także z zagranicy. Jedną z polskich kapel, które zagrają na Śnieżka Czad Festiwal 2014 w Straszęcinie jest happysad.

Jak niedawno zespół poinformował na Facebooku, zagrają w całą płytę Wszystko Jedno. Będzie to wyjątkowy koncert, bo album ten w całości będzie można usłyszeć po raz ostatni.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Płyta Wszystko Jedno to pierwszy studyjny album formacji happysad. Choc została nagrana jeszcze w 2003, to jednak jej wydanie przypadło rok później. mija zatem już 10 lat od ukazania się krążka.

Album zawierał 15 kawałków, wśród których znalazł się tak dobrze znany numer Zanim Pójdę - do tej pory jeden z najbardziej rozpoznawanych numerów happysad.

Bilety na Śnieżka Czad Festiwal 2014 są nadal w sprzedaży, m.in. na stronie internetowej ticketpro.pl, oraz w punktach sprzedaży m.in. w salonach sieci Empik. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

>>> Śnieżka Czad Festiwal 2014 - bilety. Ile kosztują? Sprawdź informacje <<<>>> Smutne rockowe piosenki polskie i zagraniczne o rozstaniu <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz