Anna Skalik

21.08.2014 (12:32)

ŚNIEŻKA CZAD FESTIWAL 2014: Happysad zagra całą płytę Wszystko Jedno po raz ostatni! [VIDEO]Już za kilkanaście dni, dokładnie 29-30 sierpnia 2014 odbędzie się Śnieżka Czad Festiwal 2014. Jedną z gwiazd imprezy będzie zespół happysad. Grupa da wyjątkowy koncert - w całości zagrają płytę Wszystko Jedno. Po raz ostatni!

Straszęciński Śnieżka Czad Festiwal 2014 odbędzie się już 29-30 sierpnia. Podczas dwóch dni imprezy wystąpi kilkanaście zespołów - w tym także z zagranicy. Jedną z polskich kapel, które zagrają na Śnieżka Czad Festiwal 2014 w Straszęcinie jest happysad.

Jak niedawno zespół poinformował na Facebooku, zagrają w całą płytę Wszystko Jedno. Będzie to wyjątkowy koncert, bo album ten w całości będzie można usłyszeć po raz ostatni.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Płyta Wszystko Jedno to pierwszy studyjny album formacji happysad. Choc została nagrana jeszcze w 2003, to jednak jej wydanie przypadło rok później. mija zatem już 10 lat od ukazania się krążka.

Album zawierał 15 kawałków, wśród których znalazł się tak dobrze znany numer Zanim Pójdę - do tej pory jeden z najbardziej rozpoznawanych numerów happysad.

Bilety na Śnieżka Czad Festiwal 2014 są nadal w sprzedaży, m.in. na stronie internetowej ticketpro.pl, oraz w punktach sprzedaży m.in. w salonach sieci Empik. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

>>> Śnieżka Czad Festiwal 2014 - bilety. Ile kosztują? Sprawdź informacje <<<>>> Smutne rockowe piosenki polskie i zagraniczne o rozstaniu <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • Lindemann, udostępnił klip stworzony w całości przez sztuczną inteligencję [WIDEO]

  2019-10-21
  Projekt Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się klip do numeru 'Ich weiß es nicht', który w całości stworzyła wirtualna rzeczywistość.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz