Anna Skalik

21.08.2014 (12:32)

ŚNIEŻKA CZAD FESTIWAL 2014: Happysad zagra całą płytę Wszystko Jedno po raz ostatni! [VIDEO]Już za kilkanaście dni, dokładnie 29-30 sierpnia 2014 odbędzie się Śnieżka Czad Festiwal 2014. Jedną z gwiazd imprezy będzie zespół happysad. Grupa da wyjątkowy koncert - w całości zagrają płytę Wszystko Jedno. Po raz ostatni!

Straszęciński Śnieżka Czad Festiwal 2014 odbędzie się już 29-30 sierpnia. Podczas dwóch dni imprezy wystąpi kilkanaście zespołów - w tym także z zagranicy. Jedną z polskich kapel, które zagrają na Śnieżka Czad Festiwal 2014 w Straszęcinie jest happysad.

Jak niedawno zespół poinformował na Facebooku, zagrają w całą płytę Wszystko Jedno. Będzie to wyjątkowy koncert, bo album ten w całości będzie można usłyszeć po raz ostatni.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Płyta Wszystko Jedno to pierwszy studyjny album formacji happysad. Choc została nagrana jeszcze w 2003, to jednak jej wydanie przypadło rok później. mija zatem już 10 lat od ukazania się krążka.

Album zawierał 15 kawałków, wśród których znalazł się tak dobrze znany numer Zanim Pójdę - do tej pory jeden z najbardziej rozpoznawanych numerów happysad.

Bilety na Śnieżka Czad Festiwal 2014 są nadal w sprzedaży, m.in. na stronie internetowej ticketpro.pl, oraz w punktach sprzedaży m.in. w salonach sieci Empik. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

>>> Śnieżka Czad Festiwal 2014 - bilety. Ile kosztują? Sprawdź informacje <<<>>> Smutne rockowe piosenki polskie i zagraniczne o rozstaniu <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień metalowca 2020: najlepsze memy i kawały

  2020-03-29
  Dzień Metalowca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia. Długie włosy, mocna muza i pogo, to coś bez czego fan metalu nie może żyć. Sprawdźcie najlepsze memy z okazji Dnia Metalowca 2020.
 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Kompozytor odszedł w wieku 86 lat

  2020-03-29
  Krzysztof Penderecji nie żyje. O śmierci kompozytora poinformowało radio Kraków. Artysta odszedł w niedzielę 29.03, a jego śmierć potwierdziła rodzina.
 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz