Daniel Wardziński

18.11.2014 (11:37)

Smashing Pumpkins - Tiberius - nowy kawałek Smashing Pumpkins z Monuments To An Elegy [AUDIO]Smashing Pumpkins zaprezentował kolejny kawałek z nowego albumu Monuments To An Elegy. Piosenkę Tiberius możecie teraz sprawdzić w pełni zupełnie za darmo na EskaROCK.pl. Jak zabrzmi nowa płyta Smashing Pumpkins.

Coraz bliżej premiery nowego albumu Smashing Pumpkins - Monuments To An Elegy. Mamy kolejną piosenkę z nowego albumu zatytułowaną Tiberius - już teraz możecie zupełnie legalnie i za darmo posłuchać jej na EskaROCK.pl. Jak zabrzmi nowy album Smashing Pumpkins? Kiedy jest planowana premiera albumu? Sprawdźcie wszystkie informacje i nowy kawałek.

>>> Manny Pacquiao - Chris Algieri - gdzie oglądać walkę na żywo w TV i online <<<
 
Na płycie Monuments To An Elegy perkusistą Smashing Pumpkins będzie Tommy Lee znany Wam zapewne z Motley Crue. Muzyk w ostatnim wywiadzie powiedział, że jego zdaniem Monuments To An Elegy jest najlepszym albumem w dorobku zespołu. Dodał też parę słów o charakterze albumu: zespoły potrafią utknąć w konwencji reaktywacji - wszyscy oryginalni członkowie zespołu itd - zespół powstał, żeby się rozwijać i zawsze iść do przodu.

Tiberius to trzeci opublikowany utwór z albumu Monuments To An Elegy, który ujrzy światło dzienne 9 grudnia 2014. Będzie to jeden z dwóch nowych albumów Smashing Pumpkins, które ukażą się w najbliższym czasie. Sprawdźcie w jakiej formie jest Smashing Pumpkins.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz