Dominik Pajewski

25.06.2020 (16:06)

Słynna przeróbka fresku Jezusa została przebita! Teraz rządzi przemalowanie ''Niepokalanego poczęcia''Pamiętacie ''słynną'' przeróbkę fresku z wizerunkiem Jezusa? To tego jakże zacnego grona przeróbek słynnych dzieł, dołącza przemalowanie dzieła ''Niepokalane poczęcie''.

Renowacja dzieł sztuki jest bardzo trudna i często odnawianie obrazów trwa miesiącami lub dłużej. Są jednak ludzie, którzy myślą, że mogą szybko odnowić dzieło sztuki, które wyszło spod rąk prawdziwego artysty. Tak stało się jakiś czas temu ze słynnym freskiem przedstawiającym Jezusa, a teraz z dziełem ''Niepokalane poczęcie''.

SZCZĘKI I PARK JURAJSKI ZNOWU PODBIJAJĄ KINA! WSZYSTKO PRZEZ PANDEMIĘ KORONAWIRUSA


Niepokalane poczęcie przerobione jeszcze mocniej niż Jezus, który stał się memem

„Niepokalane poczęcie”, które wyszło spod pędzla słynnego XVII-wiecznego malarza Bartolome Estebana Murillo, zostało niefortunnie przerobione. Renowator zabytków przemalował je dwa razy, wziął za to 1200 euro, a całość wygląda mocno niefortunnie. Środowisko artystyczne jest mocno oburzone tą niefortunną przeróbką, a samego obrazu prawdopodobnie nie da się uratować. Przemalowana twarz będzie musiała zostać namalowana od nowa, co z pewnością obniży wartość dzieła. Zobaczcie, jak zmieniło się słynne dzieło:


 

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz