Dominik Pajewski

14.08.2019 (14:38)

Slipknot zagrali na żywo numer 'Solway Firth' z nowej płyty [WIDEO]Slipknot ponownie jest na językach wszystkich, a wszystko dzięki albumowi 'We Are Not Your Kind', który zdobywa niesamowicie dobre recenzje. Grupa zaczyna grać coraz więcej numerów z nowego krążka, dzięki czemu, usłyszeliśmy na żywo numer 'Solway Firth'.

Slipknot od lat ma wierną ekipę fanów na całym świecie, którzy wspierają grupę przy każdym albumie. Po premierze krążka  'We Are Not Your Kind', zespół zalicza ogromny wzrost popularności, a pozytywnych recenzji nie ma końca. 

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCE


Nowa płyta zespołu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pozytywie odbierana, dlatego też wiele osób czekało na wykonania live. Slipknot w końcu uzupełnia setlistę koncertową o nowe numery, dzięki czemu, możemy usłyszeć w jakiej formie jest grupa oraz jak na żywo spisują się numery.

Slipknot zagrali pierwszy raz numer 'Solway Firth' [WIDEO]

Slipknot występował ostatnio w Hollywood, gdzie fani mogli usłyszeć najnowszą kompozycję. Sprawdźcie, jak brzmi nowa muzyka zespołu na żywo:KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz