Dominik Pajewski

14.08.2019 (14:38)

Slipknot zagrali na żywo numer 'Solway Firth' z nowej płyty [WIDEO]Slipknot ponownie jest na językach wszystkich, a wszystko dzięki albumowi 'We Are Not Your Kind', który zdobywa niesamowicie dobre recenzje. Grupa zaczyna grać coraz więcej numerów z nowego krążka, dzięki czemu, usłyszeliśmy na żywo numer 'Solway Firth'.

Slipknot od lat ma wierną ekipę fanów na całym świecie, którzy wspierają grupę przy każdym albumie. Po premierze krążka  'We Are Not Your Kind', zespół zalicza ogromny wzrost popularności, a pozytywnych recenzji nie ma końca. 

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCE


Nowa płyta zespołu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest pozytywie odbierana, dlatego też wiele osób czekało na wykonania live. Slipknot w końcu uzupełnia setlistę koncertową o nowe numery, dzięki czemu, możemy usłyszeć w jakiej formie jest grupa oraz jak na żywo spisują się numery.

Slipknot zagrali pierwszy raz numer 'Solway Firth' [WIDEO]

Slipknot występował ostatnio w Hollywood, gdzie fani mogli usłyszeć najnowszą kompozycję. Sprawdźcie, jak brzmi nowa muzyka zespołu na żywo:KULT - TRASA POMARAŃCZOWA 2019 WARSZAWA - BILETY, DATA, MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz