Dominik Pajewski

09.09.2019 (09:14)

Slipknot w wersji na wiolonczele. Tak brzmi wyjątkowy cover [WIDEO]Slipknot wiele razy był już coverowany, jednak przeróbki na wiolonczele zdarzają się wyjątkowo rzadko. Pewien zamaskowany wiolonczelista, postanowił zagrać singiel promujący poprzednią płytę i to w masce Coreya Taylora.

Slipknot doczekał się wielu coverów, które często osiągały ogromne ilości wyświetleń. Pojawiały się covery jazzowe, popowe, rapowe, disco, a nawet połączenia z muzyką klasyczną. Tym razem, do sieci trafił cover wykonany na wiolonczeli, przez artystę, który ukrywa się pod maską. 

TOOL - FEAR INOCULUM: TAK WYGLĄDA SPECJALNE WYDANIE ZA PONAD 300 ZŁ


Zamaskowany wiolonczelista scoverował Slipknota [WIDEO]

Wiolonczelista, który prowadzi kanał na Youtube pod nazwą Sugar Cello przerabia bardzo różne rzeczy, jednak tym razem trafiło na Slipknota. Co ciekawe, nie jest to cover najnowszego hitu, tylko piosenki 'The Devil in I' z poprzedniego wydawnictwa grupy. Muzyk specjalnie do tego coveru założył maskę Coreya Taylora, którą możemy kojarzyć z czasów albumu 'All Hope is Gone'. Posłuchajcie, jak wypadł cover zespołu na wiolonczele.
 

PULL THE WIRE PREZENTUJE KLIP DO UTWORU "ILUZJA"Slipknot odwiedzi Polskę w 2020 roku, grupa zagra w Łodzi w lutym.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • Polacy zgasili ogień dźwiękiem! Oto nowy wynalazek z Politechniki Świętokrzyskiej

  2020-06-04
  Mówi się, że Polak potrafi, a gdy spojrzymy na fakt, że nasi rodacy potrafią zrobić różne rzeczy, to chyba nie dziwi to, że zgasili ogień dźwiękiem!
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz