Dominik Pajewski

09.09.2019 (09:14)

Slipknot w wersji na wiolonczele. Tak brzmi wyjątkowy cover [WIDEO]Slipknot wiele razy był już coverowany, jednak przeróbki na wiolonczele zdarzają się wyjątkowo rzadko. Pewien zamaskowany wiolonczelista, postanowił zagrać singiel promujący poprzednią płytę i to w masce Coreya Taylora.

Slipknot doczekał się wielu coverów, które często osiągały ogromne ilości wyświetleń. Pojawiały się covery jazzowe, popowe, rapowe, disco, a nawet połączenia z muzyką klasyczną. Tym razem, do sieci trafił cover wykonany na wiolonczeli, przez artystę, który ukrywa się pod maską. 

TOOL - FEAR INOCULUM: TAK WYGLĄDA SPECJALNE WYDANIE ZA PONAD 300 ZŁ


Zamaskowany wiolonczelista scoverował Slipknota [WIDEO]

Wiolonczelista, który prowadzi kanał na Youtube pod nazwą Sugar Cello przerabia bardzo różne rzeczy, jednak tym razem trafiło na Slipknota. Co ciekawe, nie jest to cover najnowszego hitu, tylko piosenki 'The Devil in I' z poprzedniego wydawnictwa grupy. Muzyk specjalnie do tego coveru założył maskę Coreya Taylora, którą możemy kojarzyć z czasów albumu 'All Hope is Gone'. Posłuchajcie, jak wypadł cover zespołu na wiolonczele.
 

PULL THE WIRE PREZENTUJE KLIP DO UTWORU "ILUZJA"Slipknot odwiedzi Polskę w 2020 roku, grupa zagra w Łodzi w lutym.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz