Dominik Pajewski

03.12.2019 (10:29)

Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę [WIDEO]To, że zespół Slipknot robi dzikie akcje na koncertach, wie raczej każdy. Oczywiście, z biegiem lat zespół trochę się uspokoił, jednak jego fani nadal potrafią być mocno nieprzewidywalni.

Slipknot przez wiele lat zgromadził masę fanów, którzy często bywają bardzo nieprzewidywalni. Dowodem na to może być ostatnia akcja podczas festiwalu Knotfest w Meksyku, gdzie podpalono scenę.

FLEA OPOWIEDZIAŁ, JAK POZNAŁ ANTHONY'EGO KIEDIESA


Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę

Podczas festiwalu Knotfest 2019, który odbywał się w Meksyku, zniszczeniu uległy barierki, które oddzielały tłum od sceny. Oczywiście, barierki próbowano naprawić, jednak ze względu na bezpieczeństwo tłumu, postanowiono przerwać koncerty. To był tylko punkt zapalny dla fanów Slipknota, którzy nie wytrzymali ze złości.

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


Rozwścieczony tłum wdarł się na scenę i podpalił sprzęt, który akurat znajdował się w zasięgu ich wzroku. Na nieszczęście, przed Slipknotem miał grać zespół Evanescence, który miał już rozstawiony sprzęt na scenie. Wkurzeni fani podpalili w złości bębny grupy, co zarejestrowano kamerą:
 

Slipknot wystąpią w Polsce 6 lutego 2020 i miejmy nadzieję, że fani niczego nie podpalą.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz