Dominik Pajewski

03.12.2019 (10:29)

Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę [WIDEO]To, że zespół Slipknot robi dzikie akcje na koncertach, wie raczej każdy. Oczywiście, z biegiem lat zespół trochę się uspokoił, jednak jego fani nadal potrafią być mocno nieprzewidywalni.

Slipknot przez wiele lat zgromadził masę fanów, którzy często bywają bardzo nieprzewidywalni. Dowodem na to może być ostatnia akcja podczas festiwalu Knotfest w Meksyku, gdzie podpalono scenę.

FLEA OPOWIEDZIAŁ, JAK POZNAŁ ANTHONY'EGO KIEDIESA


Slipknot odwołał koncert, przez co fani spalili scenę

Podczas festiwalu Knotfest 2019, który odbywał się w Meksyku, zniszczeniu uległy barierki, które oddzielały tłum od sceny. Oczywiście, barierki próbowano naprawić, jednak ze względu na bezpieczeństwo tłumu, postanowiono przerwać koncerty. To był tylko punkt zapalny dla fanów Slipknota, którzy nie wytrzymali ze złości.

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


Rozwścieczony tłum wdarł się na scenę i podpalił sprzęt, który akurat znajdował się w zasięgu ich wzroku. Na nieszczęście, przed Slipknotem miał grać zespół Evanescence, który miał już rozstawiony sprzęt na scenie. Wkurzeni fani podpalili w złości bębny grupy, co zarejestrowano kamerą:
 

Slipknot wystąpią w Polsce 6 lutego 2020 i miejmy nadzieję, że fani niczego nie podpalą.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 87-latka rysuje prawdziwe dzieła sztuki w Paintcie. Prace docenili twórcy programu

  2019-12-12
  Każdy z nas korzystał kiedyś z programu, jakim jest Paint. Dzieciaki i dorośli mogą tworzyć w nim obrazki i grafiki, które są zazwyczaj dość proste i nie powalają estetyką. Są jednak prawdziwi magicy, którzy mogą więcej, niż nam się śniło. Należy do nich... 87-letnia staruszka! Jak udaje jej się wyczarować niezwykłe obrazy? Będziecie zaskoczeni!
 • Artur Rojek koncerty 2020: BILETY, DATY, MIEJSCA

  2019-12-12
  Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym „Kundel”! Wraz z premierą drugiego solowego albumu artysta ruszy w pierwszą po bardzo długiej przerwie trasę koncertową. Sprawdź, w których miastach i kiedy wystąpi wokalista oraz jakie są ceny biletów. 
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-12
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • Arnold Schwarzenegger jako Brudny Harry. Dzięki technologii, możemy zobaczyć jakby aktor wypadł w tej roli

  2019-12-12
  Zastanawialiście się, co by było gdyby Arnold Schwarzenegger zagrał Brudnego Harry'ego zamiast Clinta Eastwooda? Dzięki technologii deepfake, pokazano, co by było gdyby gwiazdor kina akcji, był słynnym filmowym policjantem.
 • Wiedźmin Netflixa - piosenki Jaskra. Czy w serialu usłyszymy ballady barda z powieści?

  2019-12-12
  Wiedźmin Netflixa to serial, na który czekamy wszyscy. Już 20 grudnia będzie miał on premierę na serwisie. Historia Geralta z Rivii z pewnością przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy są fanami sagi Andrzeja Sapkowskiego i gier. Produkcja ma przybliżyć nam również sylwetki znanych bohaterów. A jak będzie w przypadku muzyki?
 • System Of A Down wyda niepublikowane utwory? Serj Tankian jest na tak

  2019-12-12
  Temat nowej płyty System Of A Down pomału staje się jednym wielkim memem, porównywalnym do tego, który dotyczył płyty Toola. Niestety, grupa nie umie znaleźć porozumienia w sprawie nowego krążka i tak od prawie 15 lat. Na horyzoncie pojawiła się opcja wydania niepublikowanych numerów z sesji do 'Mezmerize/Hypnotize', co bardzo chciałby zrobić Serj Tankian.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz