Dominik Pajewski

18.10.2019 (14:07)

Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.

Slipknot jest teraz w momencie, który spokojnie można nazwać pasmem sukcesów. Grupa wydała świetnie przyjęty album, który sprawdza się dobrze na koncertach oraz motywuje do stworzenia wielu przeróbek. Tym razem, do sieci trafiła przeróbka Slipknota i Spice Girls.
 

MARILYN MANSON - NOWY KLIP TRAFIŁ DO SIECI. FANI BARDZO DOBRZE OCENIAJĄ PIOSENKĘ [WIDEO]


Slipknot i Spice Girls we wspólnym numerze [WIDEO]

Mashup Slipknota i Spice Girls pojawił się na kanale Bill McClintock i momentalnie przypadł do gustu fanom. Nie jest to oczywiście tak popularna przeróbka jak słynny mash-up z Rickim Martinem, ale dajmy jeszcze chwilę. Posłuchajcie, jak brzmi połączenie 'Wannabe' i 'Sulfur':

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz