Dominik Pajewski

26.06.2019 (09:52)

Slayer powróci na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Tak twierdzi Frank Bello z AnthraxSlayer jest obecnie na trasie, która ma być ostatnią w ich karierze. Jak się okazuje, jest szansa, że legendarny zespół powróci na jeszcze kilka koncertów, tak przynajmniej twierdzi basista Anthrax.

Slayer już jakiś czas temu zapowiedzieli, że obecna trasa koncertowa będzie ich ostatnią przed zasłużoną emerytura. Oczywiście, ciągle dochodzą nowe koncerty, jednak pewnym jest, że zespół odchodzi ze sceny na dobre. Jest to oczywiście powód do smutku dla fanów i innych zespołów z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu, które liczyły na jeszcze jedną trasę koncertową. Czy jest szansa na to, że Slayer powróci na koncerty Big 4?

MARCIN PATRZAŁEK PODBIŁ SERCA JURY AMERICA'S GOT TALENT. WSZYSTKO DZIĘKI COVEROWI SOAD [WIDEO]

 

Slayer wróci na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Wiele na to wskazuje

Slayer zapewnia, że po obecnie trwającej trasie zakończy wszelkie działania jako zespół. Czy faktycznie tak się stanie? Basista Anthrax, Frank Bello, jest zupełnie innego zdania, jak powiedział w wywiadzie dla 'GMM':
 
Mam nadzieję, że Wielka Czwórka znowu zagra. Wiele osób z młodego pokolenia widziało DVD i pyta nas, kiedy to znowu zrobimy. Myślę, że gdybyśmy zadzwonili do Slayera i powiedzieli, że robimy Wielką Czwórkę, zagraliby parę koncertów. [...] Mam nadzieję, że tak się stanie, bo chętnie znowu bym zagrał te koncerty.

Największym problemem całej sytuacji jest to, że inicjatorem koncertów Big 4 jest Metallica. Zespół co jakiś czas pytany o ewentualny powrót specjalnych występów, tłumaczy, że nie ma miejsce w swoim grafiku na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu.CÓRKA KURTA COBAINA I COURTNEY LOVE POWRÓCIŁA DO KOMPONOWANIA. TAK BRZMI JEJ UTWÓR [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz