Dominik Pajewski

26.06.2019 (09:52)

Slayer powróci na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Tak twierdzi Frank Bello z AnthraxSlayer jest obecnie na trasie, która ma być ostatnią w ich karierze. Jak się okazuje, jest szansa, że legendarny zespół powróci na jeszcze kilka koncertów, tak przynajmniej twierdzi basista Anthrax.

Slayer już jakiś czas temu zapowiedzieli, że obecna trasa koncertowa będzie ich ostatnią przed zasłużoną emerytura. Oczywiście, ciągle dochodzą nowe koncerty, jednak pewnym jest, że zespół odchodzi ze sceny na dobre. Jest to oczywiście powód do smutku dla fanów i innych zespołów z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu, które liczyły na jeszcze jedną trasę koncertową. Czy jest szansa na to, że Slayer powróci na koncerty Big 4?

MARCIN PATRZAŁEK PODBIŁ SERCA JURY AMERICA'S GOT TALENT. WSZYSTKO DZIĘKI COVEROWI SOAD [WIDEO]

 

Slayer wróci na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu? Wiele na to wskazuje

Slayer zapewnia, że po obecnie trwającej trasie zakończy wszelkie działania jako zespół. Czy faktycznie tak się stanie? Basista Anthrax, Frank Bello, jest zupełnie innego zdania, jak powiedział w wywiadzie dla 'GMM':
 
Mam nadzieję, że Wielka Czwórka znowu zagra. Wiele osób z młodego pokolenia widziało DVD i pyta nas, kiedy to znowu zrobimy. Myślę, że gdybyśmy zadzwonili do Slayera i powiedzieli, że robimy Wielką Czwórkę, zagraliby parę koncertów. [...] Mam nadzieję, że tak się stanie, bo chętnie znowu bym zagrał te koncerty.

Największym problemem całej sytuacji jest to, że inicjatorem koncertów Big 4 jest Metallica. Zespół co jakiś czas pytany o ewentualny powrót specjalnych występów, tłumaczy, że nie ma miejsce w swoim grafiku na koncerty Wielkiej Czwórki Thrash Metalu.CÓRKA KURTA COBAINA I COURTNEY LOVE POWRÓCIŁA DO KOMPONOWANIA. TAK BRZMI JEJ UTWÓR [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • John Dolmayan o nowej płycie SOAD: mój zespół jest głupi!

  2020-06-05
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, co wyczekują fani od lat. Okazuje się jednak, że zespół nie specjalnie śpieszy się do nowych nagrań i jak uważa John Dolmayan, wynika to z głupoty.
 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz