Dominik Pajewski

13.08.2020 (14:32)

Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitemPulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.

Gdy Quentin Tarantino tworzył Pulp Fiction, z pewnością nie przypuszczał, że jego dzieło stanie się tak kultowe i jednocześnie memiczne. Sceny z filmu stały się obiektem żartów i często są przerabiane, a przodują w tym sceny z Samuelem L. Jacksonem, w których jak zwykle krzyczy i przeklina (jak to Samuel L. Jackson). W ostatnich dniach, w polskiej sieci hitem stała się przeróbka Pulp Fiction po śląsku, która bawi do łez.
 

JARED LETO ZAPOWIEDZIAŁ KOLEJNĄ DUŻĄ ROLĘ FILMOWĄ! W KOGO WCIELI SIĘ ARTYSTA?


Pulp Fiction po śląsku podbija sieć. Ta przeróbka bawi do łez

Z pewnością kojarzycie początkową scenę z filmu, gdy Vincent i Jules idą odzyskać mityczną walizkę. Mocna wymiana zdań, dyskusja o hamburgerach i strzały, tak w skrócie można opisać scenę, która przeszła do historii i stała się memem. 

Teraz, śląski youtuber o pseudonimie Niklaus Pieron, postanowił przerobić słynną scenę, pokazując dyskusję, na temat śląskich potraw. Nie będziemy spoilerować, zobaczcie sami:


Co by było gdyby Quentin Tarantino nakręcił Star Trek? Zobacz trailer

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz