Dominik Pajewski

03.12.2019 (11:44)

Slash opowiedział, jak to jest wrócić do życia po śmierci w hoteluSlash i Guns N' Roses na przełomie lat 80-tych i 90-tych, byli uznawania za najniebezpieczniejszych muzyków na świecie. Gitarzysta opowiedział o momencie, gdy przez 8 minut był martwy.

Na przełomie lat 80-tych i 90-tych, o Guns N' Roses wiedział każdy, a ekscesy zespołu stawały się legendarne. Slash postanowił podzielić się historią, kiedy przez 8 minut był martwy i cudem udało się go odratować.
 

SLIPKNOT ODWOŁAŁ KONCERT, PRZEZ CO FANI SPALILI SCENĘ [WIDEO]Slash opowiedział, jak to jest wrócić do życia po śmierci w hotelu

Slash w wywiadzie dla BBC Radio 5, opowiedział o tym, jak zażył tak zwanego 'speedballa', czyli mieszankę heroiny i kokainy. Od tak mocnej mieszkanki, Slash dostał zawału i praktycznie przez 8 minut był martwy! Na szczęście, dzięki szybkiej reanimacji, gitarzysta został uratowany, jednak jak sam wspomina, było to bardzo intensywne przeżycie:

Mam ogromne szczęście, że udało mi się to wszystko przeżyć i z tego wyszedłem cało. Naprawdę jestem wdzięczny, bo powinno się to skończyć zupełnie inaczej. Pamiętacie "Kasyno" z Sharon Stone? Przechodzi przez korytarz hotelu, nagle upada i umiera. Ja przeżyłem dokładnie to samo (...) Pamiętam wszystko do tamtego momentu, a także wszystko po przebudzeniu. Pamiętam paramedyków i to, że wciąż byłem w hotelu. Tym samym, gdzie umarłem. 

Przypominam sobie utratę przytomności. Jest coś takiego, że gdy medycy budzą cię ze śmierci, to nagle dostajesz tak ogromną ilość energii, widzisz światła, słyszysz głosy, całe pandemonium. To uczucie nie do pomylenia. OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz