Dominik Pajewski

03.12.2019 (11:44)

Slash opowiedział, jak to jest wrócić do życia po śmierci w hoteluSlash i Guns N' Roses na przełomie lat 80-tych i 90-tych, byli uznawania za najniebezpieczniejszych muzyków na świecie. Gitarzysta opowiedział o momencie, gdy przez 8 minut był martwy.

Na przełomie lat 80-tych i 90-tych, o Guns N' Roses wiedział każdy, a ekscesy zespołu stawały się legendarne. Slash postanowił podzielić się historią, kiedy przez 8 minut był martwy i cudem udało się go odratować.
 

SLIPKNOT ODWOŁAŁ KONCERT, PRZEZ CO FANI SPALILI SCENĘ [WIDEO]Slash opowiedział, jak to jest wrócić do życia po śmierci w hotelu

Slash w wywiadzie dla BBC Radio 5, opowiedział o tym, jak zażył tak zwanego 'speedballa', czyli mieszankę heroiny i kokainy. Od tak mocnej mieszkanki, Slash dostał zawału i praktycznie przez 8 minut był martwy! Na szczęście, dzięki szybkiej reanimacji, gitarzysta został uratowany, jednak jak sam wspomina, było to bardzo intensywne przeżycie:

Mam ogromne szczęście, że udało mi się to wszystko przeżyć i z tego wyszedłem cało. Naprawdę jestem wdzięczny, bo powinno się to skończyć zupełnie inaczej. Pamiętacie "Kasyno" z Sharon Stone? Przechodzi przez korytarz hotelu, nagle upada i umiera. Ja przeżyłem dokładnie to samo (...) Pamiętam wszystko do tamtego momentu, a także wszystko po przebudzeniu. Pamiętam paramedyków i to, że wciąż byłem w hotelu. Tym samym, gdzie umarłem. 

Przypominam sobie utratę przytomności. Jest coś takiego, że gdy medycy budzą cię ze śmierci, to nagle dostajesz tak ogromną ilość energii, widzisz światła, słyszysz głosy, całe pandemonium. To uczucie nie do pomylenia. OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz