Dana Pakońska

14.07.2015 (13:07)

Skubas - Kosmos: zobacz nowy teledysk artysty na EskaROCK.plKosmos z albumu Brzask to nowy teledysk Radosława Skubai. Sprawdźcie, jak wygląda nowy klip Skubasa. Podoba się Wam? Fajnie wyszło? Kosmicznie czy wręcz przeciwnie?

Skubas z teledyskiem do piosenki zatytułowanej Kosmos: numer jest rockową premierą lipca 2015. Kawałek pochodzi z drugiego studyjnego albumu muzyka, zatytułowanego Brzask (2014). Jak prezentuje się najnowszy klip Skubasa? Możecie zobaczyć go już teraz. Coś nam mówi, że poniższe video skłoni część fanów do wyjścia z domu i aktywności fizycznej - może nawet trafi na Waszą osobistą listę piosenek do biegania? Przypomnijmy, że nowa płyta wokalisty promowana była świetnymi singlami: Nie mam dla ciebie miłości i Wyspa nonsensu.

Jeśli natomiast chcielibyście posłuchać Skubasa na żywo, najbliższa okazja trafi się w Jarocinie. Sprawdźcie szczegóły festiwalu:
Jarocin Festiwal 2015: BILETY, LINE UP, PROGRAM. Informacje praktyczne o imprezie

Skubas - KosmosDoodle: Przelot sondy New Horizons obok Plutona. Zdjęcia planety nie tylko dla Cosmic Girl

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz