Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedziałSlash uwielbia wrzucać specyficzne grafiki i zdjęcia na swoje social media. Często są to erotyczne obrazki, które budzą ogromne zainteresowanie fanów. Muzyk postanowił odpowiedzieć, skąd bierze te zdjęcia.

Erotyczne zdjęcia Slasha na Facebooku stały się bardzo popularne wśród fanów. Chodzi oczywiście o zdjęcia kobiet, które bardzo przypominają te z lat 60.. Fani zastanawiali się cały czas, gdzie można znaleźć takie fotografie.

GTA V - Jesus Christ Mod: zostań Chruystusem w fanowskim dodatku gry [VIDEO]

 


Slash postanowił w końcu ujawnić fanom, skąd bierze zdjęcia, które lądują na jego social mediach. Jak powiedział w wywiadzie dla Reddita:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Chodzi dokładnie o takie grafiki:
 


21 września 2018
, wydana została płyta 'Living The Dream', która ukazała się pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Jest to trzecie wydawnictwo tego projektu, który przez fanów jest przyjmowany bardzo dobrze.

Maanam i Goście: Brylewski, Nosowska, Staszczyk na płycie upamiętniającej Korę

Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka jest utwór 'Driving Rain'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-09-18
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Córka basisty Scorpions pojawiła się w Top Model!

  2020-09-17
  W programie Top Model potrafią zdarzyć się rzeczy niespodziewane i z pewnością jedną z nich było pojawienie się na wybiegu córki basisty zespołu Scorpions!
 • ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE – OGŁOSZENIE TRASY KONCERTOWEJ

  2020-09-17
  Zespół ØRGANEK ogłasza nową trasę koncertową.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 18.09 - 20.09.20

  2020-09-17
  wydawać by się mogło, że wybiła właśnie godzina na sezonową hibernację i aż ciśnie się na usta pewien oczywisty frazes - wszystko co dobre, szybko się kończy. Otóż nic mylnego!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz