Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedziałSlash uwielbia wrzucać specyficzne grafiki i zdjęcia na swoje social media. Często są to erotyczne obrazki, które budzą ogromne zainteresowanie fanów. Muzyk postanowił odpowiedzieć, skąd bierze te zdjęcia.

Erotyczne zdjęcia Slasha na Facebooku stały się bardzo popularne wśród fanów. Chodzi oczywiście o zdjęcia kobiet, które bardzo przypominają te z lat 60.. Fani zastanawiali się cały czas, gdzie można znaleźć takie fotografie.

GTA V - Jesus Christ Mod: zostań Chruystusem w fanowskim dodatku gry [VIDEO]

 


Slash postanowił w końcu ujawnić fanom, skąd bierze zdjęcia, które lądują na jego social mediach. Jak powiedział w wywiadzie dla Reddita:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Chodzi dokładnie o takie grafiki:
 


21 września 2018
, wydana została płyta 'Living The Dream', która ukazała się pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Jest to trzecie wydawnictwo tego projektu, który przez fanów jest przyjmowany bardzo dobrze.

Maanam i Goście: Brylewski, Nosowska, Staszczyk na płycie upamiętniającej Korę

Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka jest utwór 'Driving Rain'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz