Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedziałSlash uwielbia wrzucać specyficzne grafiki i zdjęcia na swoje social media. Często są to erotyczne obrazki, które budzą ogromne zainteresowanie fanów. Muzyk postanowił odpowiedzieć, skąd bierze te zdjęcia.

Erotyczne zdjęcia Slasha na Facebooku stały się bardzo popularne wśród fanów. Chodzi oczywiście o zdjęcia kobiet, które bardzo przypominają te z lat 60.. Fani zastanawiali się cały czas, gdzie można znaleźć takie fotografie.

GTA V - Jesus Christ Mod: zostań Chruystusem w fanowskim dodatku gry [VIDEO]

 


Slash postanowił w końcu ujawnić fanom, skąd bierze zdjęcia, które lądują na jego social mediach. Jak powiedział w wywiadzie dla Reddita:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Chodzi dokładnie o takie grafiki:
 


21 września 2018
, wydana została płyta 'Living The Dream', która ukazała się pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Jest to trzecie wydawnictwo tego projektu, który przez fanów jest przyjmowany bardzo dobrze.

Maanam i Goście: Brylewski, Nosowska, Staszczyk na płycie upamiętniającej Korę

Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka jest utwór 'Driving Rain'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz