Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedziałSlash uwielbia wrzucać specyficzne grafiki i zdjęcia na swoje social media. Często są to erotyczne obrazki, które budzą ogromne zainteresowanie fanów. Muzyk postanowił odpowiedzieć, skąd bierze te zdjęcia.

Erotyczne zdjęcia Slasha na Facebooku stały się bardzo popularne wśród fanów. Chodzi oczywiście o zdjęcia kobiet, które bardzo przypominają te z lat 60.. Fani zastanawiali się cały czas, gdzie można znaleźć takie fotografie.

GTA V - Jesus Christ Mod: zostań Chruystusem w fanowskim dodatku gry [VIDEO]

 


Slash postanowił w końcu ujawnić fanom, skąd bierze zdjęcia, które lądują na jego social mediach. Jak powiedział w wywiadzie dla Reddita:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Chodzi dokładnie o takie grafiki:
 


21 września 2018
, wydana została płyta 'Living The Dream', która ukazała się pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Jest to trzecie wydawnictwo tego projektu, który przez fanów jest przyjmowany bardzo dobrze.

Maanam i Goście: Brylewski, Nosowska, Staszczyk na płycie upamiętniającej Korę

Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka jest utwór 'Driving Rain'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz