Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedziałSlash uwielbia wrzucać specyficzne grafiki i zdjęcia na swoje social media. Często są to erotyczne obrazki, które budzą ogromne zainteresowanie fanów. Muzyk postanowił odpowiedzieć, skąd bierze te zdjęcia.

Erotyczne zdjęcia Slasha na Facebooku stały się bardzo popularne wśród fanów. Chodzi oczywiście o zdjęcia kobiet, które bardzo przypominają te z lat 60.. Fani zastanawiali się cały czas, gdzie można znaleźć takie fotografie.

GTA V - Jesus Christ Mod: zostań Chruystusem w fanowskim dodatku gry [VIDEO]

 


Slash postanowił w końcu ujawnić fanom, skąd bierze zdjęcia, które lądują na jego social mediach. Jak powiedział w wywiadzie dla Reddita:

Znajduje je w różnych miejscach. Większość tych rzeczy już jest w sieci, ewentualnie wysyłają je do mnie ludzie, którzy najczęściej mają je z Pinterest, Tumblr czy po prostu z Google’a.

Chodzi dokładnie o takie grafiki:
 


21 września 2018
, wydana została płyta 'Living The Dream', która ukazała się pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Jest to trzecie wydawnictwo tego projektu, który przez fanów jest przyjmowany bardzo dobrze.

Maanam i Goście: Brylewski, Nosowska, Staszczyk na płycie upamiętniającej Korę

Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka jest utwór 'Driving Rain'

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz