Dominik Pajewski

14.08.2020 (11:22)

Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry filmO tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.

Od jakiegoś czasu mówi się o biograficznym filmie, który opowie historie Ozzy'ego Osbourne'a, głównie z czasów 1979-1996. Obecnie kompletowana jest ekipa i obsada, jednak Sharon Osbourne ma już zaplanowane, jak powinien wyglądać film. W  niedawno udzielonym wywiadzie, żona Ozzy'ego nawiązała w kontekście filmu, do ''Bohemian Rhapsody''.

LINKIN PARK WRZUCILI NIEPUBLIKOWANY NUMER SPRZED 20 LAT! TO ZAPOWIEDŹ REEDYCJI ''HYBRID THEORY''


Sharon Osbourne o ''Bohemian Rhapsody'': był bardzo grzeczny

W wywiadzie dla ''Rolling Stone'', Sharon podzieliła się szczegółami filmu o Ozzym Osbournie, który cały czas powstaje. Jest już scenarzysta i pomysł, jak mówi Sharon:

Rozumiem, dlaczego go tak zrobili, bo był przeznaczony dla młodszej publiczności. Był bardzo grzeczny. Dzięki temu całe pokolenie, które wcześniej nie słyszało o Queen, zainteresowało się tymi piosenkami. Pod tym względem był fenomenalny. Ale nie uważam, żeby to był dobry film. Zmienili chronologię wydarzeń i tak dalej. Nasz film będzie bardziej realistyczny. Nie chcemy go ugrzeczniać. Nie robimy filmu dla dzieci. To film dla dorosłych. Nie będzie to historyjka w stylu „kiedyś byłem szalonym rockandrollowcem, a teraz jestem dziadkiem”.

Nie wiadomo, kiedy film o Ozzym trafi na ekrany.

FANI SOAD KRYTYKUJĄ NOWY ZESPÓŁ SHAVO ODADJIANA. BASISTA NA TO: ZAWSZE BĘDĄ TACY IDIOCI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz