Dominik Pajewski

15.01.2020 (15:17)

Sharon Osbourne chce stworzyć film o jej życiu z OzzymSharon Osbourne od wielu lat jest menedżerem Ozzy'ego, pozostając także oddaną przyjaciółką i żoną. Życie pary nie było usłane różami, a czasami niezdrowy rock and roll przejmował kontrolę. Sharon chce opowiedzieć o wspólnym życiu z wokalistą i to w specjalnym filmie.

Wspólne życie Sharon i Ozzy'ego to pasmo sukcesów, porażek i życiowych zawirowań. Z pewnością można tutaj stwierdzić, że para żyła mocno rock and rollowo, a czasami to, że Sharon trzymała Ozzy'ego w ryzach, uratowało mu życie i karierę. Teraz to wszystko ma zostać ukazane w specjalnym filmie.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]Sharon Osbourne chce stworzyć film o jej życiu z Ozzym

Sharon wzięła udział w wywiadzie dla programu 'The Talk', gdzie ujawniła, że do końca 2020 roku, chce wyprodukować film o jej życiu z Ozzym. Produkcja ma skupić się na dzieciństwie Sharon, młodości i pierwszych latach z Ozzym. Film ma zakończyć się ślubem z artystą, jak powiedziała Sharon:

Nie chcę kolejnego filmu o muzyku, pełnego rock and rolla, seksu i narkotyków. Nie powstał jeszcze film o kobiecie, która pracuje jako menadżerka i o kimś, kto odnosi sukces za sprawą ciężkiej walki, jakąmusiał stoczyć.
Kręcimy własny film. Mamy umowę i teraz z Ozzym pracujemy ze scenarzystą.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]


Nie znamy dokładnej daty premiery, jednak można się spodziewać, że będzie to produkcja w klimacie klipu 'Under the graveyard'. Najnowszy album Ozzy'ego ukaże się w lutym 2020.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz