Dominik Pajewski

17.08.2018 (15:30)

Sex shop okazał się zwycięzcą przetargu na 840 tysięcy par kajdanek dla policji



Kajdanki to rzecz absolutnie niezbędna w wyposażeniu policji. Okazało się, że teraz funkcjonariusze będą mieli nowe kajdanki, które specjalnie dla nich wykona jeden z sex shopów.

Śmiało można powiedzieć, że bez kajdanek praca policjantów byłaby o wiele trudniejsza. Zatrzymania podejrzanych, bez użycia kajdanek byłyby ciężkie, także ten element jest niezbędny w pracy funkcjonariuszy. Oczywiście kajdanki również się zużywają, także trzeba co jakiś czas zrobić przetarg, a firma, która zaproponuje najlepsza opcję, wygrywa.


Najseksowniejsza rosyjska kibicka okazała się gwiazdą porno!




Tym razem jednak firma, która wygrała przetarg może zaskakiwać, a z pewnością wywołuje one uśmiech na twarzy. W Obwodzie Omskim w Rosji, policja postanowiła uzupełnić swoje zapasy i rozpisały przetarg na 840 tysięcy par kajdanek dla funkcjonariuszy.

Do konkursu przystąpiła firma 'Różowy Królik', która prowadzi sieć sex-shopów w Rosji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że firma wygrała! Jak ustaliła 'Rzeczpospolita', firma 'Różowy Królik' reklamuje się jako 'sklep wzmacniający rodzinę'.


Koleś zerwał z najseksowniejszą pogodynką na świecie, tylko dlatego by móc grać w grę!


Gdy tylko internauci znaleźli informację o przetargu, momentalnie pojawiły się zabawne komentarze. Ewidentnie wygrywa ten:

Ciekawe jaki będzie zamiennik pałek w następnym przetargu?
 

Pewnym jest, że jest to niecodzienna sytuacja, jednak ciekawe kto wygra przetarg na kolejne sprzęty policyjne w Rosji...

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz