Dominik Pajewski

05.06.2017 (13:52)

Serj Tankian i Prophets of Rage we wzruszającym hołdzie dla Chrisa Cornella [VIDEO]Prophets of Rage postanowili w wyjątkowy sposób oddać hołd zmarłemu Chrisowi Cornellowi. Zobaczcie wzruszający występ, na którym pojawił się Serj Tankian z System Of A Down.

Śmierć Chrisa Cornella była ogromnym szokiem dla całego świata muzycznego. Frontman Soundgarden i Audioslave odszedł nagle i pozostawił po sobie ogromną pustkę. 

System Of A Down: potężna setlista podczas koncertu w Szwajcarii. Wiemy co zagrają w Polsce

 
W styczniu mówiło się jeszcze, że Audioslave powrócą z nowym materiałem, a wszystko po krótkim koncercie zespołu. Niedawno mówiono również o wspólnym materiale, który miałby zrealizować z Cornellem, Serj Tankian z System Of A Down

Muzycy Audioslave oraz Serj Tankian postanowili złożyć hołd zmarłemu przyjacielowi i wykonali razem utwór 'Like a Stone' z repertuaru Audioslave. Poniżej możecie zobaczyć pełne nagranie z występu na Rock am Ring:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz