Dominik Pajewski

25.06.2020 (10:48)

Serj Tankian broni Johna Dolmayana przed hejtem, jaki pojawił się w sieciJohn Dolmayan jest ostatnio pod mocnym ostrzałem krytyki fanów, którzy nie zgadzają się z jego poglądami politycznymi. W obronie bębniarza stanął Serj Tankian, który mimo tego, że jest na innym biegunie poglądów, stoi murem za Dolmayanem.

John Dolmayan nie ma ostatnio łatwego czasu, ponieważ przez swoje poglądy polityczne został mocno zjechany przez fanów. Serj Tankian, który prywatnie jest szwagrem Dolmayana i z pewnością znajduje się na innym biegunie ideologicznym, postanowił stanąć w obronie bębniarza, pisząc bardzo szczery post.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?


Serj Tankian staje w obronie Johna Dolmayana. Co napisał wokalista?

Jak możemy przeczytać w specjalnym poście Tankiana:

Kocham i szanuję mojego perkusistę i szwagra, niezależnie od tego jak przeciwne są nasze poglądy polityczne. Zawsze wspierał mnie w kwestii uznania ludobójstwa Ormian. Poziom nienawiści i głupoty jakie w sieci płyną pod jego adresem są nieusprawiedliwione.

Pamiętajcie, niezależnie od poglądów, tylko artyści, którym naprawdę zależy, są gotowi ryzykować alienowanie fanów w imię tego, co uważają za prawdę.

Niektórzy uważają to za słabość, ale artystyczna i polityczna dychotomia a może i kwadrychotomia (nie ma takiego słowa) uczyniły System Of A Down tym, czym dziś jest. 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My drummer and brother in law @johndolmayan_ whom I love and respect irrespective of our extremely polarized political commentary and differences has always been my stalwart ally in efforts for recognition of the Armenian genocide within Soad. The amount of online hate and stupidity against him and I are unjustifiable: social media has created an erroneous digital society that partially thrives on this reality. Remember irrespective of the stance, only artists that truly care and are impassioned will risk alienating their base for what they consider the truth. Our dilemma and possible fallacy is that we have two in one band. Some may consider that a weakness but the artistic, political and social dichotomy if not quadrichotomy (not a word) has made @systemofadown what it is today. Thank you all for reading. We should all do more non-online reading :)

Post udostępniony przez Serj Tankian (@serjtankian)


System Of A Down są obecnie w trakcie planowania nowych dat koncertowych. Zespół skupia się bardziej na występach festiwalowych, podczas których będzie headlinerem.

RONDO WOŚP W WARSZAWIE. "MOŻNA POWIEDZIEĆ ŚMIAŁO, ŻE JEST TO NASZ KAWAŁEK ZIEMI!"

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz