Dominik Pajewski

25.06.2020 (10:48)

Serj Tankian broni Johna Dolmayana przed hejtem, jaki pojawił się w sieciJohn Dolmayan jest ostatnio pod mocnym ostrzałem krytyki fanów, którzy nie zgadzają się z jego poglądami politycznymi. W obronie bębniarza stanął Serj Tankian, który mimo tego, że jest na innym biegunie poglądów, stoi murem za Dolmayanem.

John Dolmayan nie ma ostatnio łatwego czasu, ponieważ przez swoje poglądy polityczne został mocno zjechany przez fanów. Serj Tankian, który prywatnie jest szwagrem Dolmayana i z pewnością znajduje się na innym biegunie ideologicznym, postanowił stanąć w obronie bębniarza, pisząc bardzo szczery post.

FANI METALLIKI WYBRALI NAJLEPSZY NUMER ZESPOŁU. NIESPODZIANKA?


Serj Tankian staje w obronie Johna Dolmayana. Co napisał wokalista?

Jak możemy przeczytać w specjalnym poście Tankiana:

Kocham i szanuję mojego perkusistę i szwagra, niezależnie od tego jak przeciwne są nasze poglądy polityczne. Zawsze wspierał mnie w kwestii uznania ludobójstwa Ormian. Poziom nienawiści i głupoty jakie w sieci płyną pod jego adresem są nieusprawiedliwione.

Pamiętajcie, niezależnie od poglądów, tylko artyści, którym naprawdę zależy, są gotowi ryzykować alienowanie fanów w imię tego, co uważają za prawdę.

Niektórzy uważają to za słabość, ale artystyczna i polityczna dychotomia a może i kwadrychotomia (nie ma takiego słowa) uczyniły System Of A Down tym, czym dziś jest. 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My drummer and brother in law @johndolmayan_ whom I love and respect irrespective of our extremely polarized political commentary and differences has always been my stalwart ally in efforts for recognition of the Armenian genocide within Soad. The amount of online hate and stupidity against him and I are unjustifiable: social media has created an erroneous digital society that partially thrives on this reality. Remember irrespective of the stance, only artists that truly care and are impassioned will risk alienating their base for what they consider the truth. Our dilemma and possible fallacy is that we have two in one band. Some may consider that a weakness but the artistic, political and social dichotomy if not quadrichotomy (not a word) has made @systemofadown what it is today. Thank you all for reading. We should all do more non-online reading :)

Post udostępniony przez Serj Tankian (@serjtankian)


System Of A Down są obecnie w trakcie planowania nowych dat koncertowych. Zespół skupia się bardziej na występach festiwalowych, podczas których będzie headlinerem.

RONDO WOŚP W WARSZAWIE. "MOŻNA POWIEDZIEĆ ŚMIAŁO, ŻE JEST TO NASZ KAWAŁEK ZIEMI!"

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz