Dominik Pajewski

08.07.2020 (12:40)

Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie EilishSerial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.

Serial ''The Office'' stał się pewnego rodzaju obrazem kultowym, który nie tylko śmieszy, ale przy okazji daje wiele razy do myślenia. Okazuje się, że serial dostanie specjalny podcast na Spotify, w którym udział weźmie wokalistka Billie Eilish.

BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE

 

Billie Eilish opowie o serialu ''The Office''! Wszystko w specjalnym podcaście

W podcaście pojawi się obsada serialu oraz Billie Eilish, która będzie pewnego rodzaju narratorem.Wokalistce towarzyszyć będą:  Steve Carrell (Michael Scott), John Krasinski (Jim Halpert), Rainn Wilson (Dwight Schrute), Jenna Fischer (Pam Beesly), Angela Kinsey (Angela Martin).

365 DNI ZOSTANIE USUNIĘTE Z NETFLIXA? JEST ODPOWIEDŹ PLATFORMY


Podcast będzie pewnego rodzaju opowieścią o tym, jak Ben Silverman i Ricky Gervais wpadli na pomysł stworzenia tego typu sitcomu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz