Robert Choiński

24.12.2016 (13:35)

Sepultura: żywe trupy ze smartfonami w nowym teledysku Phantom SelfZombie ze smartfonami w nowym teledysku Sepultury Phantom Self. Zespół brutalnie komentuje współczesne czasy. Zobacz mocny klip do kawałka z płyty Machine Messiah już teraz - na EskaROCK.pl.

Sepultura bezlitośnie obnaża rzeczywistość w nowym teledysku Phantom Self. Klip do nowego singla z nadchodzącego albumu to mocny komentarz do obecnych czasów, w których bardzo dużo ludzi nie może się oderwać od swojego smartfona. Ten teledysk zdeydowanie skłania do refleksji. Kto by się spodziewał, że tłum ludzi wgapionych w ekran swojego telefonu może tak bardzo przypominać postacie rodem z serialu The Walking Dead...

>> Sepultura - nowy album Machine Messiah w 2017 roku. Okładka, tracklista, szczegóły

Nowy teledysk Sepultury - Phantom Self

Utwór Phantom Self pochodzi z czternastego studyjnego albumu Sepultury o nazwie Machine Messiah. Premiera płyty zaplanowana jest na 13 stycznia 2017 roku. Teledysk do Phantom Self możecie obejrzeć już teraz poniżej.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-09-18
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz