Daniel Wardziński

04.11.2016 (16:05)

Sepultura - nowy album Machine Messiah w 2017 roku. Okładka, tracklista, szczegółySepultura zapowiedziała nowy album Machine Messiah i krążek trafi do nas już niebawem. Znamy oficjalną datę premiery, dostaliśmy niesamowitą okładkę oraz tracklistę nowego materiału. Sprawdźcie!
 

Sepultura już niebawem dostarczy nam kolejny album zatytułowany Machine Messiah. Wiemy już wiele. Poznaliśmy oficjalną okładkę albumu, pełną tracklistę materiału, a także datę premiery krążka. Sprawdźcie co wiemy o nowym krążku zespołu i przeczytajcie historię o powstawaniu tej niezwykłej okładki. Nowa płyta legend metalu nadchodzi - sprawdźcie co wiemy.

Sepultura - nowa płyta Machine Messiah nadchodzi

Andreas Kissler powiedział, że znalazł prace Camile Della Rosa z Filipin, kiedy poszukiwał ciekawych artystów z którymi może współpracować. Tytuł i koncepcja płyty były wtedy już gotowe, ale zespół był bardzo otwarty na wizje artystyczne. Zdaniem Kisslera jej prace doskonale oddają energię kraju z którego pochodzi, którą zespół miał okazję poczuć w trakcie koncertów. Jaka to koncepcja? Zespół chciał oddać wizję robotyzacji i cyfryzacji świata w postaci stwórcy-maszyny. Płyta ukaże się 13 stycznia nakładem Nuclear Blast.

Tracklista płyty:

01. Machine Messiah
02. I Am The Enemy
03. Phantom Self
04. Alethea
05. Iceberg Dances
06. Sworn Oath
07. Resistant Parasites
08. Silent Violence
09. Vandals Nest
10. Cyber God
 
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz