Daniel Wardziński

29.03.2017 (13:44)

Seether w Polsce 2017 - kiedy koncert? Data, bilety, supportSeether w Polsce w 2017 roku! Koncert południowoafrykańskich wymiataczy został potwierdzony. Jakie są ceny biletów? Jaka jest data koncertu? Gdzie zagrają? Kto będzie supportem? Sprawdzamy.
 
 

Zespół Seether w Polsce w 2017 roku. Kiedy koncertGdzie zagrają? Kto będzie supportem? Ile kosztują bilety na to wydarzenie i gdzie je zamawiać? Sprawdźcie najważniejsze informacje i razem z EskaROCK.pl przygotujcie się na jeden z najciekawszych koncertów jakie ogłoszono w ostatnich tygodniach. Gdzie będziemy mogli zobaczyć gwiazdy z RPA i ile będzie to kosztować? Sprawdzamy.

Seether w Polsce w 2017 roku - kiedy? Gdzie? Za ile?

Zespół przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej album Poison The Parish, który ukaże się niebawem nakładem Canine Riot Records. Seether zagra w Polsce 27 września 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Sprawdźcie oficjalną tracklistę nowego albumu:

Tracklista Poison The Parish:

Stoke The Fire
Betray And Degrade
Something Else
I'll Survive
Let You Down
Against the Wall
Let Me Heal
Saviours
Nothing Left
Count Me Out
Emotionless
Sell My Soul

Bilety na Seether w Warszawie - gdzie kupić?

Ceny biletów na koncert Seether w Polsce 2017 nie są jeszcze znane. Wiemy kiedy ruszy sprzedaż - 31 marca 2017 o godzinie 10:00 będzie można zamawiać bilety na jedyny występ zespołu w Polsce w tym roku. Sprawdźcie pierwszy z kawałków z nowej płyty:Cieszanów Rock Festiwal 2017: Pidżama Porno ze specjalnym koncertem
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz