Dominik Pajewski

26.08.2020 (12:45)

Scott Ian wskazał najlepszy album wszech czasów. Wybór może zaskakiwaćScott Ian jest jedną z tych postaci ze świata metalu, która chętnie udziela się w mediach. Tym razem, zapytano artystę o najlepszy album wszech czasów i wybór może być dla niektórych zaskakujący.

Scott Ian to jedna z tych postaci w muzyce metalowej, która od zawsze starała się być blisko fanów, będąc bardzo otwartym. Tym razem gitarzysta Anthrax, postanowił wypowiedzieć się na temat najlepszego (według niego) albumu. Czy wypowiedź jest zaskakująca? Dla niektórych może taka być.

LUXTORPEDA - ANNO DOMINI MMXX: SZCZEGÓŁY NOWEGO ALBUMU ZESPOŁU


Scott Ian wskazał najlepszy album wszech czasów. Wybór może zaskakiwać

W wywiadzie dla ''Louder Sound'', Scott Ian został zapytany o najlepszy album wszechczasów i odpowiedź może być zaskakująca:
 
Gdybym miał wybierać, najlepszym albumem najpewniej zostałby „Alive!” Kiss, bo po prostu wiele dla mnie znaczy i miał wielki wpływ na moje życie. Kiss miał na mnie największy wpływ jako na dzieciaka, dzięki niemu zrozumiałem, że chcę grać i być w zespole. To dzięki tej płycie chciałem założyć zespół. W 1975 roku ta płyta bardzo mocno na mnie podziałała. Uwielbiałem te piosenki, uwielbiałem ten wizerunek. Jarały mnie komiksy i horrory i ta cała otoczka podziałała na mnie jak narkotyk.

Poznałem tę muzykę w idealnym miejscu i czasie, a że nadal są jednym z największych zespołów świata, chyba się nie myliłem. Dziś przyjaźnię się z Gene’em Simmonsem, Paulem Stanleyem, Ace’em Frehleyem i Peterem Crissem. Gene’a znam od trzydziestu lat i zdaje sobie sprawę, ile dla mnie znaczy Kiss.


BIOGRAFICZNY FILM O OZZYM OSBOURNIE DOCZEKAŁ SIĘ ZWIASTUNA (WIDEO)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz