Dominik Pajewski

01.04.2020 (13:47)

Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.

Wiedźmin od zawsze inspirował fanów do tworzenia swoich produkcji i przeróbek. Serial stworzony przez Netflix okazał się hitem, także kwestią czasu było to, kiedy pojawią się nowe przeróbki i filmy inspirowane serialem. Grupa fanów, postanowiła pokazać scenę walki w nowy sposób i to taki, jakiego nie było w serialu.

CZY LAMB OF GOD ZAJMIE MIEJSCE SLAYERA? RANDY BLYTHE ODPOWIADA


Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

Sceny walki w serialu były bardzo dobre, jednak zawsze można zrobić to inaczej. Tak przynajmniej pomyśleli goście, którzy nagrali wyjątkową przeróbkę, pokazując, że sceny walki można zrobić dużo bardziej efektowniej i co za tym idzie, brutalniej. Niestety, Wiedźmin to też brutalność, tego się nie ustrzeżemy. Zobaczcie jak grupa zajawkowiczów przedstawiła walkę z Wiedźmina:NA OKŁADCE KSIĄŻKI NICKA CAVE'A, ZNAJDZIE SIĘ OBRAZ POLSKIEJ ARTYSTKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz