Dominik Pajewski

03.04.2020 (15:23)

Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domuPodczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.

Podczas pandemii, wszyscy praktycznie siedzą w domach i starają się ograniczyć kontakt z innymi do absolutnego minimum. Samuel L. Jackson bardzo popiera całą akcję, co można wywnioskować po pewnym nagraniu.

ARNOLD SCHWARZENEGGER ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU I PUBLIKUJE SPECJALNY PLAN TRENINGOWY

Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

Nie jest to może bezpośrednie nawiązanie do żadnego filmu Tarantino, jednak fani z pewnością połączą fakty i znajdą odniesienie do postaci wykreowanych przez Samuela L. Jacksona. W końcu, co się Samuel pojawiał u Quentina, to przeklinał jak opętany. Nie jest to w zasadzie aż tak dziwne, bo w filmach Tarantino słowo ,,fuck'' pada co kilka sekund. Pozostańmy jednak w tym przeświadczeniu i cieszmy się wesołym podejściem do tematu przez aktora.

JASON NEWSTED WSPOMNIAŁ CZASY, GDY GRAŁ Z METALLIKĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE BYŁY ONE JAK TRENING NA SIŁOWNI

Wszystko oczywiście miało miejsce w programie Jimmy Kimmel Show, gdzie możecie zobaczyć, że Samuel czyta książkę... dobra, bez spoilerów, zobaczcie sami i posłuchajcie co aktor ma do powiedzenia (od 6:12):

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz