Dominik Pajewski

17.06.2016 (09:15)

Rybka AID - Ametria, Crimson Rockets, Re:Act. Sprawdź szczegóły imprezy charytatywnej.Gdy potrzebna jest pomoc to rockowa brać łączy siły i działa! Tym razem bitwa toczona jest o zdrowie Ani, która walczy z nowotworem. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej imprezy.

Rybka AID to impreza charytatywna zorganizowana dla przyjaciółki warszawskiego Club Rocka. Anna toczy nierówną walkę z chorobą nowotworową i gdy przyjaciele o tym usłyszeli, postanowili zrobić koncert ze świetnymi kapelami i dużo ilością innych atrakcji. Poznajcie szczegóły tego wydarzenia.

>> Przystanek Woodstock 2016: Pokojowa Wioska Kryszny: Scena Viva Kultura - program

Rybka AID - kto wystąpi, data i miejsce wydarzenia

Podczas charytatywnej imprezy dla Anny będziemy mogli usłyszeć legendarny warszawski skład Ametria, którego nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Oprócz Ametrii zagrają również zespołu Crimson Rockets i Re:Act. Koncert zaplanowany został na 1.07.2016 w Rock Stage by Club Rock na ulicy Kolejowej 8.

Dokładny plan imprezy:

18:00 Gate & Grill Open
19:00 - 23:00 koncerty - Ametria, Crimson Rockets, Re:Act
23:00 - 05:00 Rockoteka prowadzona przez rezydentów ClubRock : Klub Ludzi RockaRybka AID - BILETY

Organizatorzy przewidzieli wejściówki w postaci cegiełek, dostępne w przedsprzedaży w ClubRock : Klub Ludzi Rocka na ulicy Zgoda 9 oraz przed imprezą

Ceny biletów/cegiełek:

10 pln - 1 los na loterii
20 pln - 3 losy
30 pln - 5 losów

Na loterii będzie można wygrać m.in.: płyty wykonawców, koszulki, piwa, vouchery do lokali i wiele innych cennych nagród.


>> EURO 2016 - TERMINARZ. Kiedy i z kim grają Polacy? Daty meczów z Irlandią, Niemcami i Ukrainą

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz