Anna Dziełak

10.09.2019 (14:12)

Rodzice poprosili o zwolnienie syna z lekcji, żeby mógł zobaczyć koncert Toola. Odpowiedź zwaliła ich z nóg!Ten nastolatek miał niezwykłe marzenie, które postanowili pomóc mu zrealizować rodzice. 12-latek chciał pojechać na koncert Toola jednak odbywał się on w czasie zajęć. Opiekunowie napisali zwolnienie i czekali na odpowiedź nauczyciela. To co im odpisał zaskoczyłoby każdego! 

Ma 12-lat i wielkie pragnienie - zobaczyć koncert Tool. Zespół wyrusza właśnie w trasę, która promuje jego nowy album. Rodzice nastolatka zapragnęli pomóc mu w realizacji tego marzenia, mimo że będzie musiał wtedy zwolnić się z lekcji. W związku z tym napisali do jego nauczyciela i poprosili o zwolnienie na czas koncertu w Houston. Jego odpowiedź z pewnością zaskoczy was tak samo jak ich! 

Zobacz też: Kurt Cobain - ile zarabiał tuz przed wydaniem Nevermind? Kwota na czeku robi... wrażenie

Chciał pojechać na koncert Toola w czasie lekcji - odpowiedź nauczyciela zaskakuje! 

Nauczyciel ustosunkował się do prośby rodziców i nie tylko zgodził na wyjazd ale też pozazdrościł im wyjazdu! ,,Jeśli jest jakiś dobry powód na opuszczenie szkoły to jest nim Tool. Moja odpowiedź brzmi: Zabierzcie mnie ze sobą! LOL." Trzeba przyznać, że nastolatek ma duże szczęście zarówno w stosunku do rodziców, jak i pedagoga. Całą rozmowę możecie zobaczyć TUTAJ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz