Anna Dziełak

10.09.2019 (14:12)

Rodzice poprosili o zwolnienie syna z lekcji, żeby mógł zobaczyć koncert Toola. Odpowiedź zwaliła ich z nóg!Ten nastolatek miał niezwykłe marzenie, które postanowili pomóc mu zrealizować rodzice. 12-latek chciał pojechać na koncert Toola jednak odbywał się on w czasie zajęć. Opiekunowie napisali zwolnienie i czekali na odpowiedź nauczyciela. To co im odpisał zaskoczyłoby każdego! 

Ma 12-lat i wielkie pragnienie - zobaczyć koncert Tool. Zespół wyrusza właśnie w trasę, która promuje jego nowy album. Rodzice nastolatka zapragnęli pomóc mu w realizacji tego marzenia, mimo że będzie musiał wtedy zwolnić się z lekcji. W związku z tym napisali do jego nauczyciela i poprosili o zwolnienie na czas koncertu w Houston. Jego odpowiedź z pewnością zaskoczy was tak samo jak ich! 

Zobacz też: Kurt Cobain - ile zarabiał tuz przed wydaniem Nevermind? Kwota na czeku robi... wrażenie

Chciał pojechać na koncert Toola w czasie lekcji - odpowiedź nauczyciela zaskakuje! 

Nauczyciel ustosunkował się do prośby rodziców i nie tylko zgodził na wyjazd ale też pozazdrościł im wyjazdu! ,,Jeśli jest jakiś dobry powód na opuszczenie szkoły to jest nim Tool. Moja odpowiedź brzmi: Zabierzcie mnie ze sobą! LOL." Trzeba przyznać, że nastolatek ma duże szczęście zarówno w stosunku do rodziców, jak i pedagoga. Całą rozmowę możecie zobaczyć TUTAJ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz