31.01.2014 (18:00)

ROCKOWE PREMIERY 2014: Within Temptation - Hydra - nowa płyta w EsceROCK!Within Temptation - Hydra - holenderska formacja przedstawia swój nowy album! Płyta Within Temptation - Hydra zawiera między innymi piosenkę Whole World Is Watching nagraną z udziałem Piotra Roguckiego.

Nowy album Within Temptation - Hydra zawiera 10 premierowych kawałków, nagranych z wyjątkowymi gośćmi. Wśród zaproszonych artystów są: Tarja Turunen, Howard Jones z Killswitch Engage, Xzibit i Piotr Rogucki z zespołu Coma. Piotr zaśpiewał w kawałku Within Temptation - Whole World Is Watching.

>>>WYWIAD: Piotr Rogucki w Must Be The Music. Zobacz, co mówi nowy juror MBTM o programie [VIDEO]<<<

Sharon den Adel, wokalistka Within Temptation mówi o współpracy z Roguckim: „Gdy napisaliśmy utwór Whole World Is Watching czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z efektu.”

>>>Arctic Monkeys na żywo w show Davida Lettermana, zobacz nagranie z występu [LIVE, VIDEO]<<<

Piotr Rogucki
komentuje: „Utwór Whole World Is Watching to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia, owocna współpraca, a efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy tak, jak bez wątpienia, jest dla mnie.” 
 
Within Temptation - Hydra - tracklista:

1. Let Us Burn
2. Dangerous feat. Howard Jones
3. And We Run feat. Xzibit
4. Paradise (What About Us?) feat. Tarja
5. Edge of the World
6. Silver Moonlight
7. Covered By Roses
8. Dog Days
9. Tell Me Why
10. Whole World is Watching feat. Piotr Rogucki
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Świetliki - „Nie otwieraj nikomu”. Nowy singiel zespołu

  2020-03-31
  W tym trudnym dla wszystkich czasie, zespół Świetliki powraca z nowym singlem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-03-31
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w Szwajcarii

  2020-03-31
  Ozzy Osbourne cały czas przebywa w domu, przestrzegając zaleceń i chroniąc się przed koronawirusem. Artysta miał udać się do Szwajcarii, aby poddać się specjalnej terapii, jednak nie będzie to możliwe.
 • Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiada

  2020-03-31
  Po tym, gdy Slayer udał się na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawia się, kto mógłby zastąpić legendarną grupę? Mówi się często o zespole Lamb Of God, co o tym myślą muzycy zespołu?
 • Słynny, wkurzony dzieciak z Niemiec został raperem!

  2020-03-31
  Tego dzieciaka pamiętają wszyscy, którzy widzieli jak rozwijał się internet, a jeśli ktoś był graczem, to tym bardziej wie o co chodzi. Okazuje się, że nadpobudliwy chłopak poszedł w muzykę i złapał pełny dystans do słynnego nagrania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz