Dana Pakońska

26.03.2015 (16:47)

Rockowe piosenki z potknięciami. Błędy w nagraniach, na które nie zwracaliście uwagi! [VIDEO]Nagrania rockowych kawałków mają błędy, o których nie pamięta. Sprawdźcie FAILE w piosenkach Nirvany, The Police, The Beatles i innych. Ciekawe, czy wiedzieliście o wszystkich ;-)

Jeśteście pewni, że dobrze znacie poniższe kawałki? Wsłuchajcie się jeszcze raz! W tych rockowych (i nie tylko) piosenkach ewidentnie coś poszło nie tak, choć faile w nagraniach często umykają fanom lub po jakimś czasie stają się integralną częścią oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Sprawdźcie sami!

Nirvana - Polly
Na albumie Nevermind pojawił się pewien "wypadek przy pracy". Chodzi o drugą zwrotkę utworu, kiedy to Kurt wchodzi za wcześnie z fragmentem: Polly said..., po czym milknie. Za kilka taktów słychać powtórkę, tym razem już zwrotka idzie w całości. Co najciekawsze, taka sama sytuacja miała miejsce podczas koncertu MTV Unplugged.The Police - Roxanne
Co można usłyszeć na początku piosenki? Sting przypadkiem usiadł na pianinie, po czym nie wytrzymał i się roześmiał. Prawdopodobnie jesteśmy już tak przyzwyczajeni do tego faila, że bez niego to nie byłaby ta sama piosenka.Megadeth - Paranoid (Black Sabbath cover)
Perkusista był przekonany, że będzie jeszcze jedna zwrotka. Zamiast niej dostał burę - wszystko to zostało nagrane. Tylko posłuchajcie!R.E.M. - The Sidewinder sleeps tonite
Przyznajmy, że tekst tego kawałka nie należy do najzwyklejszych. Natłoku absurdu we fragmencie: a candy bar, or falling star, or a reading from Dr. Seuss nie był w stanie wytrzymać sam wokalista grupy Michael Stipe - dowód? W połowie trzeciej minuty (2:33) przed refrenem słychać na nagraniu jego chichot.>>> Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę! <<<

The Beatles - Ob-La-Di, Ob-La-Da
Poniższa zamiana imion bohaterów piosenki była oczywiście pomyłką, ale większość fanów była przekonana, że zabieg ten był celowy:
Molly lets the children lend a hand
Desmond sits at home and does his pretty face
and in the evening she's the singer in the band

Played: Wydział Operacji Specjalnych - oglądajcie już teraz serial za darmo online bez logowania.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz