Dana Pakońska

26.03.2015 (16:47)

Rockowe piosenki z potknięciami. Błędy w nagraniach, na które nie zwracaliście uwagi! [VIDEO]Nagrania rockowych kawałków mają błędy, o których nie pamięta. Sprawdźcie FAILE w piosenkach Nirvany, The Police, The Beatles i innych. Ciekawe, czy wiedzieliście o wszystkich ;-)

Jeśteście pewni, że dobrze znacie poniższe kawałki? Wsłuchajcie się jeszcze raz! W tych rockowych (i nie tylko) piosenkach ewidentnie coś poszło nie tak, choć faile w nagraniach często umykają fanom lub po jakimś czasie stają się integralną częścią oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Sprawdźcie sami!

Nirvana - Polly
Na albumie Nevermind pojawił się pewien "wypadek przy pracy". Chodzi o drugą zwrotkę utworu, kiedy to Kurt wchodzi za wcześnie z fragmentem: Polly said..., po czym milknie. Za kilka taktów słychać powtórkę, tym razem już zwrotka idzie w całości. Co najciekawsze, taka sama sytuacja miała miejsce podczas koncertu MTV Unplugged.The Police - Roxanne
Co można usłyszeć na początku piosenki? Sting przypadkiem usiadł na pianinie, po czym nie wytrzymał i się roześmiał. Prawdopodobnie jesteśmy już tak przyzwyczajeni do tego faila, że bez niego to nie byłaby ta sama piosenka.Megadeth - Paranoid (Black Sabbath cover)
Perkusista był przekonany, że będzie jeszcze jedna zwrotka. Zamiast niej dostał burę - wszystko to zostało nagrane. Tylko posłuchajcie!R.E.M. - The Sidewinder sleeps tonite
Przyznajmy, że tekst tego kawałka nie należy do najzwyklejszych. Natłoku absurdu we fragmencie: a candy bar, or falling star, or a reading from Dr. Seuss nie był w stanie wytrzymać sam wokalista grupy Michael Stipe - dowód? W połowie trzeciej minuty (2:33) przed refrenem słychać na nagraniu jego chichot.>>> Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę! <<<

The Beatles - Ob-La-Di, Ob-La-Da
Poniższa zamiana imion bohaterów piosenki była oczywiście pomyłką, ale większość fanów była przekonana, że zabieg ten był celowy:
Molly lets the children lend a hand
Desmond sits at home and does his pretty face
and in the evening she's the singer in the band

Played: Wydział Operacji Specjalnych - oglądajcie już teraz serial za darmo online bez logowania.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz