Anita Lipińska

24.02.2014 (14:25)

Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane! [VIDEO]Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane - posłuchaj między innymi nowych propozycji od Within Temptation, Becka, Kaiser Chiefs czy Korn!

Rockowe nowości muzyczne 2014 na kończącą się zimę i nadchodzącą wiosnę - sprawdź, co jest grane na EskaROCK.pl! Posłuchaj nowych propozycji między innymi od Within Temptation, Becka, U2, Kaiser Chiefs, Artura Rojka czy Korn. Na ESKA ROCK zebraliśmy dla Was najnowsze, rockowe numery - wszystkie w jednym miejscu. Czy któryś z tych kawałków ma szansę wpisać się na listę wielkich przebojów, a może nawet zostać klasykiem rocka? 

>>> Kultowe polskie piosenki o miłości - posłuchaj na ESKA ROCK!

Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is WatchingFoster The People - Coming Of AgeArchitects - Broken CrossKorn - Spike In My VeinsDream Theater - The Looking GlassBracia - Po Drugiej Stronie ChmurU2 - InvisibleDawid Podsiadło - 4:30Kaiser Chiefs - Coming HomeArtur Rojek - BeksaBeck - Waking LightNewsted - ...As The Crow FliesAnette Olzon - Lies


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz