Anita Lipińska

24.02.2014 (14:25)

Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane! [VIDEO]Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane - posłuchaj między innymi nowych propozycji od Within Temptation, Becka, Kaiser Chiefs czy Korn!

Rockowe nowości muzyczne 2014 na kończącą się zimę i nadchodzącą wiosnę - sprawdź, co jest grane na EskaROCK.pl! Posłuchaj nowych propozycji między innymi od Within Temptation, Becka, U2, Kaiser Chiefs, Artura Rojka czy Korn. Na ESKA ROCK zebraliśmy dla Was najnowsze, rockowe numery - wszystkie w jednym miejscu. Czy któryś z tych kawałków ma szansę wpisać się na listę wielkich przebojów, a może nawet zostać klasykiem rocka? 

>>> Kultowe polskie piosenki o miłości - posłuchaj na ESKA ROCK!

Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is WatchingFoster The People - Coming Of AgeArchitects - Broken CrossKorn - Spike In My VeinsDream Theater - The Looking GlassBracia - Po Drugiej Stronie ChmurU2 - InvisibleDawid Podsiadło - 4:30Kaiser Chiefs - Coming HomeArtur Rojek - BeksaBeck - Waking LightNewsted - ...As The Crow FliesAnette Olzon - Lies


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Paweł Królikowski nie żyje - przyczyna śmierci aktora

  2020-02-27
  To bardzo smutny dzień, nie żyje Paweł Królikowski! Aktor miał 58 lat, a o śmierci poinformowała Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.
 • Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

  2020-02-27
  Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.
 • Dzielnica czerwonych latarnii zniknie z Amsterdamu? Tego chce burmistrz miasta

  2020-02-27
  Amsterdam słynie z wielu rzeczy, jednak jedną z najsłynniejszych jest dzielnica czerwonych latarni i legalna marihuana. Okazuje się, że słynna dzielnica może niedługo zniknąć z mapy Amsterdamu.
 • Polski Youtuber zginął w wypadku w Tatrach

  2020-02-27
  To bardzo smutna wiadomość, tym bardziej dla entuzjastów gór. Nie żyje Dominik Socha, który na Youtube zarażał pasją do gór swoich widzów.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-27
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz