Anita Lipińska

24.02.2014 (14:25)

Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane! [VIDEO]Rockowe nowości muzyczne 2014 na zimę i wiosnę - już na EskaROCK.pl! Sprawdź, co jest grane - posłuchaj między innymi nowych propozycji od Within Temptation, Becka, Kaiser Chiefs czy Korn!

Rockowe nowości muzyczne 2014 na kończącą się zimę i nadchodzącą wiosnę - sprawdź, co jest grane na EskaROCK.pl! Posłuchaj nowych propozycji między innymi od Within Temptation, Becka, U2, Kaiser Chiefs, Artura Rojka czy Korn. Na ESKA ROCK zebraliśmy dla Was najnowsze, rockowe numery - wszystkie w jednym miejscu. Czy któryś z tych kawałków ma szansę wpisać się na listę wielkich przebojów, a może nawet zostać klasykiem rocka? 

>>> Kultowe polskie piosenki o miłości - posłuchaj na ESKA ROCK!

Within Temptation i Piotr Rogucki - Whole World Is WatchingFoster The People - Coming Of AgeArchitects - Broken CrossKorn - Spike In My VeinsDream Theater - The Looking GlassBracia - Po Drugiej Stronie ChmurU2 - InvisibleDawid Podsiadło - 4:30Kaiser Chiefs - Coming HomeArtur Rojek - BeksaBeck - Waking LightNewsted - ...As The Crow FliesAnette Olzon - Lies


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz