Krzysztof Zawistowski

03.07.2014 (12:10)

ROCKOWE KONCERTY 2015: The Black Keys znowu w Polsce. Zagrają 21 lutego w Łodzi! [VIDEO]The Black Keys ponownie zagoszczą w Polsce. Grupa zagra na Atlas Arenie w Łodzi 21 lutego 2015. Ci którym nie udało się dostać na ich koncert na Open'er Festival 2014 mają więc kolejną sznasę!

The Black Keys ponownie zagrają w Polsce. Gwiazdy rocka znowu przyjadą do Polski na koncert - zagrają w Łodzi 21.02.2015 roku. To kolejne wielkie wydarzenie na Atlas Arenie w Łodzi - The Black Keys w Polsce po raz drugi w tak krótkim odstępie czasu? Fani zespołu są ostatnio rozpieszczani.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zespół, który jest jednym z headlinerów Open'er Festival 2014 w niecałe pół roku później ponownie przyjedzie do Polski, żeby zagrać w Łodzi na Atlas Arenie, która już może pochwalić się goszczeniem największych gwiazd rocka na Świecie. The Black Keys niedawno wydali nowy album - Turn Blue.

>>> Nowa piosenka The Black Keys - Weight Of Love <<<

Nowa płyta The Black Keys  - Turn Blue
trafiła do sprzedaży 12.05.2014. Przedpremierowo album dostępny jest w iTunes, a co za tym idzie już w całym necie. The Black Keys w Polsce zagra 21 lutego 2015 na Atlas Arenie w Łodzi.

Zapowiedź trasy i koncertu The Black Keys w Polsce

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz