Krzysztof Zawistowski

03.07.2014 (12:10)

ROCKOWE KONCERTY 2015: The Black Keys znowu w Polsce. Zagrają 21 lutego w Łodzi! [VIDEO]The Black Keys ponownie zagoszczą w Polsce. Grupa zagra na Atlas Arenie w Łodzi 21 lutego 2015. Ci którym nie udało się dostać na ich koncert na Open'er Festival 2014 mają więc kolejną sznasę!

The Black Keys ponownie zagrają w Polsce. Gwiazdy rocka znowu przyjadą do Polski na koncert - zagrają w Łodzi 21.02.2015 roku. To kolejne wielkie wydarzenie na Atlas Arenie w Łodzi - The Black Keys w Polsce po raz drugi w tak krótkim odstępie czasu? Fani zespołu są ostatnio rozpieszczani.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Zespół, który jest jednym z headlinerów Open'er Festival 2014 w niecałe pół roku później ponownie przyjedzie do Polski, żeby zagrać w Łodzi na Atlas Arenie, która już może pochwalić się goszczeniem największych gwiazd rocka na Świecie. The Black Keys niedawno wydali nowy album - Turn Blue.

>>> Nowa piosenka The Black Keys - Weight Of Love <<<

Nowa płyta The Black Keys  - Turn Blue
trafiła do sprzedaży 12.05.2014. Przedpremierowo album dostępny jest w iTunes, a co za tym idzie już w całym necie. The Black Keys w Polsce zagra 21 lutego 2015 na Atlas Arenie w Łodzi.

Zapowiedź trasy i koncertu The Black Keys w Polsce

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz