Krzysztof Zawistowski

09.03.2015 (10:36)

ROCKOWE KONCERTY 2015: Koncert Stinga i Paula Simona w Polsce odwołany? Z jakiego powodu? [VIDEO]Sting i Paul Simon mieli zagrać w marcu w Polsce. Koncert został odwołany z powodu poważnych problemów zdrowotnych Stinga. Czy koncert odbędzie się w innym terminie? Sprawdźcie szczegóły.

Legendy Rocka: Paul Simon & Sting: On Stage Together. Dwie, niekwestionowane legendy rocka i muzyki w ogóle - Sting i Paul Simon zagrają w Krakowie. Agencja Live Nation ogłosiła że koncert został odwołany. Przyczyną są zdrowotne komplikacja jakie spotkały Stinga. Czy koncert odbędzie się w innym terminie?

>>> Bayern - Szachtar - gdzie oglądać TRANSMISJĘ Ligi Mistrzów w TV i online <<<

 
Post użytkownika Live Nation Polska.


Koncert Paula Simona i Stinga w Polsce planowano w ramach europejskiej części trasy Paul Simon & Sting: On Stage Together. Do Krakowa legendy rocka miały zawitać 13.03.2015. Miał to być pierwszy koncert na trasie. Jak podaje organizator - fani mają zachować bilety i czekać na dalsze informacje co sugeruje, że negocjowany jest plan występu w innym terminie.

Paul Simon & Sting

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz