Anna Skalik

07.02.2014 (15:52)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Zespół Bracia - koncerty braci Cugowskich. Gdzie i kiedy zagrają, gdzie kupić bilety? [VIDEO]Bracia, czyli zespół Wojtka i Piotra Cugowskich, zapowiedzieli kilka najbliższych koncertów. Jeszcze w lutym 2014 zagrają w Poznaniu, Bydgoszczy i Białymstoku. Sprawdź dokładne daty i miejsca imprez.

Bracia Cugowscy z zespołem zaplanowali na luty kilka koncertów w Polsce. Odwiedzą 3 polskie miasta. Zagrają w Poznaniu, Bydgoszczy i Białymstoku.

Zespół Bracia - koncerty. Zobacz szczegółowe informacje o występach grupy Wojtka i Piotra Cugowskich.

14.02. 2014: Bydgoszcz, Hala Łucznika.
23.02. 2014: Poznań, impreza zamknięta
28.02. 2014: Białystok, Sala Kina Forum

>>> Linkin Park w Polsce. Bilety na koncert już dostępne, kto ma pierwszeństwo <<<

Gdzie można kupić bilety na koncerty Braci? Do nabycia są jedynie wejściówki na walentynkowy koncert Braci w Bydgoszczy. Wcześniej bilety dostępne były w internecie, m.in. na stronach ebilet.pl i ticketpro.pl, jednak w tej chwili można je kupić wyłącznie w punktach sprzedaży.

Ceny biletów na koncerty Braci wynoszą od 40 do 100 zł.

>>> WYWIAD: Paweł Małaszyński i Cochise opowiadają o nowej płycie <<<

Co Bracia zagrają podczas koncertu walentynkowego w Bydgoszczy? Czy usłyszymy najnowszą piosenkę zespołu - Po Drugiej Stronie Chmur? Przypomnijmy, że kilka dni temu ukazał się klip do tego numeru z gościnnym udziałem aktorki Katarzyny Herman.

Zobaczcie teledysk do numeru Po Drugiej Stronie Chmur zespołu Bracia.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz