Anna Skalik

09.02.2014 (19:15)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Wilki zagrają na Eleven Bike Fest 2014 [VIDEO]Zespół rockowy Wilki będzie gwiazdą podczas Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego Eleven Bike Fest 2014. Impreza potrwa od 16 do 18 maja 2014 i odbędzie się w okolicach Gryfowa Śląskiego.

Legenda polskiego rocka, zespół Wilki, zagra na Eleven Bike Fest 2014. Grupa Roberta Gawlińskiego będzie headlinerem w piątek 16 maja, czyli pierwszego dnia imprezy.

11 Bike Fest 2014 to zlot miłośników motocykli. Będzie to pierwsza edycja tej imprezy, organizowanej przez wrocławski Klub motocyklowy Stowarzyszenie Harley-Davidson Club Eleven. Z pewnością przybędą wielbiciele jednośladów z Polski i zagranicy.

>>> OWF 2014 - kto może kupić bilety o 15% taniej? <<<

Jedną z głównych atrakcji imprezy będą rockowe koncerty. Oprócz zespołu Wilki zagrają także m.in. Budka Suflera (koncert Cień Wielkiej Góry), Big Cyc oraz Kobranocka.

Przypomnijmy, że Budka Suflera oficjalnie zapowiedziała zakończenie kariery w 2014, dlatego Eleven Bike Fest 2014 będzie świetną okazją do tego, by jeszcze raz zobaczyć grupę Krzysztofa Cugowskiego na żywo. Zespół będzie główną gwiazdą w sobotę, 17 maja.

>>> Linkin Park w Polsce. Bilety już w sprzedaży, Kto ma pierwszeństwo? <<<


Wilki - Czystego Serca
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Hopper jednak przeżył? Zdjęcie z planu 'Stranger Things 4' zdradzają kilka rzeczy

  2019-10-17
  Trzeci sezon Stranger Things okazał się niesamowitym sukcesem, jednak nic nie było wiadomo na temat 4. odsłony.W końcu Netflix ujawnił szczegóły i wiemy, że doczekamy się kolejnej odsłony przygód dzieciaków z Hawkins. Co ciekawe, ze zdjęć z planu wynika, że prawdopodobnie powróci Hopper!
 • Billie Eilish pojawiła się w koszulkach trzech wykonawców metalowych na raz. Środowiko rockowe popiera

  2019-10-17
  O Billie Eilish mówi się coraz więcej i coraz głośniej, nawet w środowisku rockowym. Wokalistka podbija listy przebojów,gra dla tysięcy osób i zaskakuje stylizacjami. Ostatnio, można było zobaczyć Billie w koszulce, która połączyła motywy trojga różnych wykonawców.
 • LOT wspiera studentów: weź udział w konkursie, wygraj płatny staż, bilety lotnicze i 10 000 zł

  2019-10-17
  Latanie samolotem od dawna nie jest już tylko podróżą, to także coś więcej. Podróże lotnicze inspirują i potrafią często wyzwolić ducha kreatywności, zwłaszcza u młodych ludzi.
 • BUKOVSKY - Tramwaje. Oto debiutancki singiel

  2019-10-17
  Mariusz Bukowski (Bukovsky), nastoletni głos zespołów gliwickiej sceny alternatywnej porzucił na lata śpiewanie, na rzecz poświęcenia się walce z przestępczością, a potem pomocy prawnej społeczeństwu.
 • 22-latek za granie w Football Manager, dostał pracę w klubie piłkarskim

  2019-10-16
  Z pewnością, wiele razy od rodziców słyszeliście, że od tych gier to nic dobrego nie będzie, a pracy to już w ogóle. Pewien gość, który świetnie radził sobie w Football Managerze, dostał pracę w klubie piłkarskim i to dzięki wynikom w grze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz