Anna Skalik

09.02.2014 (19:15)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Wilki zagrają na Eleven Bike Fest 2014 [VIDEO]Zespół rockowy Wilki będzie gwiazdą podczas Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego Eleven Bike Fest 2014. Impreza potrwa od 16 do 18 maja 2014 i odbędzie się w okolicach Gryfowa Śląskiego.

Legenda polskiego rocka, zespół Wilki, zagra na Eleven Bike Fest 2014. Grupa Roberta Gawlińskiego będzie headlinerem w piątek 16 maja, czyli pierwszego dnia imprezy.

11 Bike Fest 2014 to zlot miłośników motocykli. Będzie to pierwsza edycja tej imprezy, organizowanej przez wrocławski Klub motocyklowy Stowarzyszenie Harley-Davidson Club Eleven. Z pewnością przybędą wielbiciele jednośladów z Polski i zagranicy.

>>> OWF 2014 - kto może kupić bilety o 15% taniej? <<<

Jedną z głównych atrakcji imprezy będą rockowe koncerty. Oprócz zespołu Wilki zagrają także m.in. Budka Suflera (koncert Cień Wielkiej Góry), Big Cyc oraz Kobranocka.

Przypomnijmy, że Budka Suflera oficjalnie zapowiedziała zakończenie kariery w 2014, dlatego Eleven Bike Fest 2014 będzie świetną okazją do tego, by jeszcze raz zobaczyć grupę Krzysztofa Cugowskiego na żywo. Zespół będzie główną gwiazdą w sobotę, 17 maja.

>>> Linkin Park w Polsce. Bilety już w sprzedaży, Kto ma pierwszeństwo? <<<


Wilki - Czystego Serca
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz