Anna Skalik

28.02.2014 (16:59)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Simple Minds - czy bilety są jeszcze dostępne? W jakich są cenach? [VIDEO]Koncerty Simple Minds w Polsce: bilety - czy są jeszcze dostępne? Zespół rockowy znany m.in. z hitów Don't You Forget About Me oraz Alive And Kicking zagra w Poznaniu i Warszawie. Sprawdź dostępność i ceny biletów.

Bilety na koncerty Simple Minds w Polsce - w Poznaniu i Warszawie - nadal są dostępne. Informacja ta z pewnością ucieszy fanów tego legendarnego brytyjskiego zespołu rockowego, który odwiedzi Polskę w ramach trasy Celebrate Tour.

Zespół Simple Minds
powstał w 1977 w Glasgow.  Jest jednym z najbardziej popularnych zespołów w Wielkiej Brytanii w latach 80. Przez wielu krytyków muzycznych uznawany jest za jeden z najważniejszych zespołów z pokolenia The Cure czy The Psychedelic Furs. Ich najbardziej znanym numerem jest Don't You Forget About Me.

>>> Rockowe koncerty 2014: Metallica, Linkin Park, Iron Maiden <<<

Simple Minds zagrają w Polsce dwa koncerty. Pierwszy już 1 marca 2014 w Poznaniu - w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Drugi dzień później, 2 marca w Warszawie, w Stodole.

Bilety na koncerty Simple Minds w Poznaniu i Warszawie są jeszcze dostępne. W tej chwili można je kupić w stacjonarnych punktach sprzedaży.

>>> Iron Maiden w Polsce: koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

Ceny biletów na Simple Minds z Poznaniu wynoszą 140/160 zł, natomiast na koncert w Warszawie 150 zł (tylko miejsca stojące).

Simple Minds - Don't You Forget About Me


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz