Krzysztof Zawistowski

11.07.2014 (11:01)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Seether w Polsce. Formacja Seether zagra w Warszawie. Sprawdź szczegóły! [VIDEO]Rockowe koncerty 2014: Seether w Polsce. 15 latach post-grunge'owa formacja Seether po raz pierwszy zagra w Warszawie. Seether w Polsce wystąpi pod konie roku. Sprawdź szczegóły koncertu Seether w Polsce!
 

Seether w Polsce. 03.12 w Warszawie Seether zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Koncert Seether w Polsce odbędzie się 03.12 w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazd <<<

Południowoafrykańska formacja powstała w 1999 roku. Ich brzmienie porównywane jest do takich legend grunge jak Pearl Jam, Alice In Chains, czy Soundgarden. Na szerokie wody rockowej sceny Seether wypłynął w 2004 roku dzięki platynowemu albumowi Disclaimer II. Do tej pory grupa ma na koncie 6 wydawnictw studyjnych, ostatnie Seether - Isolate and Medicate pochodzi z tego roku.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Podczas koncertu Seether w Warszawie zespół będzie promować swoją nową płytę Seether - Isolate and Medicate, której premiera odbyła się 01.07.2014. Seether w Polsce zagra po raz pierwszy, będzie to niepowtarzalna okazja, żeby sprawdzić ich możliwości na żywo. Bilety na Seether w Polsce będą dostępne wkrótce.

Seether - Word As Weapons z nowej płyty Seether - Isolate and Medicate


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz