Anita Karpińska

12.02.2014 (15:59)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Myslovitz w Katowicach. Sprawdź program Pierwszego Dnia Wiosny 2014 z Myslovitz [VIDEO]Myslovitz zaprasza na koncert w Katowicach, który odbędzie się 21 marca 2014. Imprezę zaplanowano dokładnie na pierwszy dzień wiosny 2014. Zobaczcie szczegóły koncertu.

Pierwszego dnia wiosny - 21 marca 2014 (piątek), Myslovitz koncertuje w kinoteatrze Rialto przy ulicy Św. Jana 24 w Katowicach. Trasa Korova Milky Bar vs. 1.577 jest podobno najbardziej emocjonującą trasą roku, która promuje dwie ważne płyty i jeden ważny zespół.

Na koncertach można usłyszeć wszystkie utwory z tych albumów oraz kilka dodatkowych przebojów. Zabrzmią m.in. Acidland, Sprzedawcy Marzeń, Chciałbym Umrzeć Z Miłości, Telefon i Prędzej Później Dalej. Dodatkowe atrakcje to wizualizacje przygotowane specjalnie na tę trasę.

>>> 23 emiocjonujące koncerty Thy Disease juz niebawem. Kim są Thy Disease?

Na parterze kinoteatru Rialto są tylko miejsca stojące, a bilety z rezerwacji należy wykupić w ciągu tygodnia od daty jej dokonania.

Ile kosztują bilety na koncert Myslovitz w Katowicach? 40 zł (parter), 35 zł (balkon).


Ponadczasowa piosenka ponadczasowego zespołu Myslovitz - Chciałbym Umrzeć z Miłości:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz