Krzysztof Zawistowski

21.05.2014 (12:20)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Kult. Tradycyjnie dwa koncerty Kultu w Stodole. Sprawdź terminy koncertów Kultu w Warszawie! [VIDEO]Kult w Stodole. Organizatorzy ogłosili daty koncertów Kultu w Stodole. Kult w Warszawie zagra 07.11. i 08.11. Bilety na Kult w Stodole są dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Warszawie zaczynają się od 60 zł. Sprawdź, ceny biletów na Kult w Stodole!

Organizatorzy ogłosili daty tradycyjnych, jesiennych koncertów Kultu w Stodole. Odbywające się cyklicznie, co roku koncerty Kultu w Stodole zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są wyprzedawane niemal rok w rok.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


W tym roku Kult w Stodole zagra 07.11. (piątek) i 08.11. (sobota). Bilety na Kult w Stodole są już dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole zaczynają się od 60 zł (miejsca stojące). Radzimy się pospieszyć, ponieważ zwykle bilety na KULTowe koncerty w Stodole wyprzedają się na pniu.

Kult w Stodole: 7 - 8.11
Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole


- 60zł (stojące), 80zł (balkon) w przedsprzedaży.
- 67zł (stojące), w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

>>> Czerwiec Wolności: Dżem nagrywa 4-godzinne DVD! <<<

Obecny skład Kultu tworzą: Kazik Staszewski (wokal), Janusz Grudziński (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Wojciech Jabłoński (gitara), Janusz Zdunek (trąbka), Tomasz Glazik (saksofon), Jarosław Ważny (puzon)

Kult - Układ Zamknięty

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz