Krzysztof Zawistowski

21.05.2014 (12:20)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Kult. Tradycyjnie dwa koncerty Kultu w Stodole. Sprawdź terminy koncertów Kultu w Warszawie! [VIDEO]Kult w Stodole. Organizatorzy ogłosili daty koncertów Kultu w Stodole. Kult w Warszawie zagra 07.11. i 08.11. Bilety na Kult w Stodole są dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Warszawie zaczynają się od 60 zł. Sprawdź, ceny biletów na Kult w Stodole!

Organizatorzy ogłosili daty tradycyjnych, jesiennych koncertów Kultu w Stodole. Odbywające się cyklicznie, co roku koncerty Kultu w Stodole zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są wyprzedawane niemal rok w rok.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


W tym roku Kult w Stodole zagra 07.11. (piątek) i 08.11. (sobota). Bilety na Kult w Stodole są już dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole zaczynają się od 60 zł (miejsca stojące). Radzimy się pospieszyć, ponieważ zwykle bilety na KULTowe koncerty w Stodole wyprzedają się na pniu.

Kult w Stodole: 7 - 8.11
Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole


- 60zł (stojące), 80zł (balkon) w przedsprzedaży.
- 67zł (stojące), w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

>>> Czerwiec Wolności: Dżem nagrywa 4-godzinne DVD! <<<

Obecny skład Kultu tworzą: Kazik Staszewski (wokal), Janusz Grudziński (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Wojciech Jabłoński (gitara), Janusz Zdunek (trąbka), Tomasz Glazik (saksofon), Jarosław Ważny (puzon)

Kult - Układ Zamknięty

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz