Krzysztof Zawistowski

21.05.2014 (12:20)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Kult. Tradycyjnie dwa koncerty Kultu w Stodole. Sprawdź terminy koncertów Kultu w Warszawie! [VIDEO]Kult w Stodole. Organizatorzy ogłosili daty koncertów Kultu w Stodole. Kult w Warszawie zagra 07.11. i 08.11. Bilety na Kult w Stodole są dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Warszawie zaczynają się od 60 zł. Sprawdź, ceny biletów na Kult w Stodole!

Organizatorzy ogłosili daty tradycyjnych, jesiennych koncertów Kultu w Stodole. Odbywające się cyklicznie, co roku koncerty Kultu w Stodole zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są wyprzedawane niemal rok w rok.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<


W tym roku Kult w Stodole zagra 07.11. (piątek) i 08.11. (sobota). Bilety na Kult w Stodole są już dostępne. Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole zaczynają się od 60 zł (miejsca stojące). Radzimy się pospieszyć, ponieważ zwykle bilety na KULTowe koncerty w Stodole wyprzedają się na pniu.

Kult w Stodole: 7 - 8.11
Ceny biletów na koncerty Kultu w Stodole


- 60zł (stojące), 80zł (balkon) w przedsprzedaży.
- 67zł (stojące), w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

>>> Czerwiec Wolności: Dżem nagrywa 4-godzinne DVD! <<<

Obecny skład Kultu tworzą: Kazik Staszewski (wokal), Janusz Grudziński (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Wojciech Jabłoński (gitara), Janusz Zdunek (trąbka), Tomasz Glazik (saksofon), Jarosław Ważny (puzon)

Kult - Układ Zamknięty

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • Mothyfall prezentuje debiutancki singiel 'One Glance' [WIDEO]

  2019-10-11
  Po blisko roku od powstania, zespół Mothyfall objawił światu swój pierwszy owoc. Do sieci trafił debiutancki singiel zatytułowany „One Glance”, do którego powstał wyjątkowy klip.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz