Krzysztof Zawistowski

15.07.2014 (16:40)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Enter Shikari w Polsce na dwóch koncertach. Sprawdź, gdzie zagrają! [VIDEO]Rockowe koncerty 2014: Enter Shikari w Polsce. Brytyjska formacja Enter Shikari w Polsce na dwóch koncertach. Metalcore'owcy zagrają w Warszawie i Krakowie. Sprawdź szczegóły i gdzie kupić bilet na Enter Shikari w Polsce!

Enter Shikari w Polsce. Agencje Go Ahead i Knock Out Productions z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty grupy Enter Shikari w Polsce 2014! Brytyjczycy z Enter Shikari w Polsce wystąpią 8 października w warszawskiej Progresji i 9 października w krakowskim Kwadracie. Bilety na Enter shikari w Polsce w sprzedaży już wkrótce.

>>> Rockowe koncerty 2014: Rozkład jazdy <<<

Enter Shikari to brytyjska grupa post-hardcore'owa, czerpiąca z wpływów muzyki elektronicznej. Zespół powstał w roku 2003 w St Albans, skąd pochodzą wszyscy członkowie grupy: Roughton Rou Reynolds, Liam Rory Clewlow, Chris Batten oraz Rob Rolfe. Debiutancki album Enter Shikari, zatytułowany Take To The Skies, ukazał się 19 marca 2007 roku. Zaledwie tydzień po premierze płyta osiągnęła czwarte miejsce na liście Official UK Album Chart. Brytyjczycy zawarli na krążku część utworów pochodzących z dem, singli oraz EP-ek wydanych w latach poprzedzających ich długogrający debiut. Dwa single promujące płytę to Anything Can Happen In the Next Half Hour oraz Jonny Sniper.

Pod koniec 2008 roku muzycy rozpoczęli pracę nad drugim albumem, którą fani zespołu mogli na bieżąco śledzić za pomocą serii oficjalnych wideoraportów dokumentujących nagrania. Singlem promującym nadejście albumu stał się utwór Juggernauts, którego warstwa tekstowa stanowiła jednocześnie zapowiedź społeczno-politycznego przekazu nowej produkcji Enter Shikari. Nowa płyta, nosząca tytuł Common Dreads, trafiła ostatecznie do sklepów 15.06.2009. Album wyróżnia przede wszystkim obecność większej, niż na poprzedniej płycie, ilości wpływów muzyki elektronicznej.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Na początku 2012 roku Enter Shikari wydali trzeci w swoim dorobku album A Flash Flood Of Colour - przez wielu recenzentów uznany za szczytowe osiągnięcie formacji. W warstwie tekstowej płyta po raz kolejny porusza najważniejsze kwestie społeczno-polityczne, zawiera przede wszystkim wiele odniesień do kryzysu ekonomicznego. Muzycznie krążek to połączenie muzyki hardcore’owej z elektroniką. To z tego albumu pochodzą m.in. rewelacyjne ...Meltdown i Sssnakepit.

>>> Metallica w reklamie <<<

Po świetnie przyjętym koncercie na Przystanku Woodstock Enter Shikari powraca do Polski. Nowy album Brytyjczyków ukaże się w 2015 roku. Koncerty Enter Shikari w Polsce 2014 mogą być jedną z pierwszych okazji, by usłyszeć nowe piosenki na żywo.

Informacje o biletach na Enter Shikari w Polsce już wkrótce.
Enter Shikari na Przystanku Woodstock 2014

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz