Anna Skalik

23.01.2014 (16:56)

ROCKOWE COVERY: Arcade Fire zrobili cover Devil Inside zespołu INXS. Zobacz przeróbkę na EskaROCK.pl [VIDEO]Zespół Arcade Fire wykonał cover numeru Devil Inside zespołu rockowego INXS. Grupa grała na żywo podczas Myer Music Bowl w Melbourne. Która wersja jest lepsza: cover czy oryginał?

Zespół rockowy Arkade Fire wykonał cover piosenki INXS - Devil Inside. Muzycy znani z numerów takich jak Reflector, Afterlife czy We Exist zagrali na Myer Music Bowl w Melbourne.

Podczas występu 22 stycznia 2014 Arcade Fire zagrali m.in. piosenkę z najnowszej płyty Reflector - It’s Never Over (Oh Orpheus) oraz starsze numery My Body Is A Cage i Ocean Of Noise z płyty Neon Bible.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: line-up, bilety, zniżki <<<

Arcade Fire z pewnością zaskoczyli swoich fanów, wykonując znany singiel INXS z 1988. Z pewnością zaskoczeni byli też fani samego INXS. Grupa nagrała ostatnią płytę, Original Sin, w 2010 i zawiesiła działalność.

Która wersja Devil Inside podoba sie Wam bardziej? Oryginał w wykonaniu INXS czy cover Arcade Fire?

>>> Orange Warsaw Festival 2014: Pixies kolejna gwiazdą OWF 2014 <<<

A to oryginał Devil Inside INXS.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • Zagraj z mistrzami - bezpłatne warsztaty muzyczne z M. Piekarczykiem i W. Cugowskim w Łódzkim Domu Kultury

  2020-09-24
  Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury, które odbędą się 26-27 września 2020 r.
 • Przedwieczni Jacka Kirby’ego po raz pierwszy w Polsce!

  2020-09-24
  Album Przedwieczni (The Eternals) autorstwa legendy amerykańskiego komiksu, Jacka Kirby’ego, to pierwszy tom ekskluzywnej kolekcji Marvel Limited, przygotowanej przez wydawnictwo Egmont Polska z myślą o koneserach komiksowej klasyki. Ta limitowana kolekcja wyróżnia się specjalnym, powiększonym formatem i jest wyjątkową okazją do poznania tytułowej drużyny superbohaterów tuż przed ich debiutem w filmowym uniwersum Marvela (MCU). Album ukazał się 23 września br.
 • Mark Chapman przeprasza Yoko Ono za to, że zabił Johna Lennona: chciałem być sławny

  2020-09-24
  Mark Chapman złożył wniosek o warunkowe zwolnienie z odbywania kary. Gdy odbywało się przesłuchanie i padło pytanie o motyw zbrodni, Chapman wszystkich mocno zaskoczył.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz